Cevaplar 5

Yükleniyor...

Kendini geliştirmek her ne kadar kişinin kendisine, öğrenme, merak ve araştırma isteğine bağlı olsa da Uludağ Üniversitesi'nin akademik kadro kalitesi ve öğrencilere sağladığı imkanlar kendini geliştirebilmesi için gayet yeterlidir.

Yüzlerce farklı karakterde insanı tanırsınız ve çeşitli davranış biçimleri geliştirirsiniz. Bu durum kişisel olarak oldukça önemlidir. Aynı zamanda farklı sektörlerden bir çok yetkili ile sohbet etme ve sektörler hakkında bilgi edinme, çevrenizi geliştirme imkanınız vardır.

Perakende sektöründe ''Kategori Satınalma Asistanı'' olarak mağazalarınıza bağlı olduğunuz kategoriye ait ürünlerin satın alma işlemlerini, satın aldığınız ürünlerin doğru şekilde fiyatlarının belirlenmesini, sisteme her ürünün barkod numaralarının tanımlanmasını, mağazada teşhir düzeninin sağlanmasını ve raflarda yer alan ürünleriniz azalmadan yeni siparişler verilmesini, ürünlerin raflardaki yerini doğru zamanda alması için düzenli olarak kontrol edilmesini, her ay insert içinde yer alacak kampanya ürünlerinin belirlenmesini sağlarsınız.

Gişe Yetkilisi pozisyonunda günlük operasyonel işlemlerin yanı sıra (Para yatırma, para çekme, çek-senet ödeme işlemleri, gün sonunda kasa tutturulması vb.) aylık satış hedeflerini gerçekleştirirsiniz. (Kredi kartı, sigorta ürünleri, bireysel emeklilik, bireysel internet şube üyeliği satışı vb.)

Portföyünüzde yer alan firmaların ihtiyaçlarını belirleyip taleplerini alırsınız ve bu talepler doğrultusunda ürünlerinizin satışını gerçekleştirirsiniz. Kurumsal firmaları sistematik şekilde ziyaret edersiniz. Portföyünüzdeki firmaların sayısını artırmaya çalışırsınız, bu sebeple yeni kurumsal müşteriler kazanmak da ana hedefleriniz arasındadır.