Beyaz Eşya

57 soruya 30 cevap verildi.

Cevaplar 30

Yükleniyor...
6,821 görüntülenme
·
Transkripti Göster

10-20 yıl sonra beyaz eşya sektöründe gördüğümüz vizyon için kendimizi hazırlıyoruz. Öncelikle çeşitlilik. Yani müşterilerimizin sahip olmak istediği ürün çeşitliliğini sağlayabiliyor olmamız lazım. Bu esnekliği processlerimizde hazırlıyor olmamız lazım. Dolayısıyla müşteri talepleri dalgalanabilir, çeşitlenebilir. Bu dalgalanma ve çeşitlenmeye cevap verecek esnekliği imalat processlerimize sağlamak istiyoruz. Müşterimiz yeşil, pembe, kırmızı çamaşır makinesi isteyebilir. 15 dakika uzun gelebilir. Gerçekten 7 dakikada hijyen sağlamak isteyebilirler. Bütün bu önümüzdeki 10-20 yıl içerisinde olabilecek talepleri karşılamak için uğraşıyoruz. Kesinlikle bence 10-20 yıl içerisinde daha fazla elektronik ve uzaktan erişime yöneleceğiz. Belki uzaktan erişimle buzdolabımızı çalıştırmak, çamaşır makinesinde ilgili programı seçmek, ya da çamaşır makinemizin herhangi bir opsiyonunu smart phoneumuzdan anında yükleyebilmek isteyebileceğiz. Bunlara hazırlanıyoruz. Olabildiğince çabuk olup, tedarik süreçlerini kısaltmaya yoğunlaşıyoruz. Müşteriye zamanında, onların istediği hızda ve istediği çeşitlilikte cevap verebilmek için çalışıyoruz. Bu arada tabi pazardaki rekabet devam ediyor. Bu rekabetin daha da kızışacağını biliyoruz. Dolayısıyla her zaman dediğim gibi, o maliyet gözlüklerini hiçbir zaman çıkarmadan rekabetçi pozisyonumuzu koruyarak bunları yapmaya çalışıyoruz.

Bosch & Siemens Ev Aletleri A.Ş. bünyesindeki Bosch, Siemens ve Profilo markalarımızın Servis Bölge Müdürlükleri’nde (Kartal ya da Ümraniye) “Servis Proje Öğrencisi” olarak görevlendirilmek üzere

  • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinde 3. ve 4. sınıfta okumakta olan,
  • Kartal ya da Ümraniye ofislerinde çalışabilecek,
  • 1 sene boyunca haftada min. 3 gün projeye devam edebilecek olan,
  • Satış sonrası servis alanında kariyer hedefleyen,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Analitik düşünen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, yaratıcı, disiplinli çalışmaya ve takım çalışmasına yatkın

proje öğrencileri aranmaktadır.

1,569 görüntülenme

Satış Sonrası Hizmetler Proje Öğrencilerimizin görevi Satış Sonrası Hizmetler Departmanında sorumlu olduğu projeye destek vermesi olacaktır.

Sorumluluklar:

  • Çağrı merkezi ve sahanın iş ihtiyaçlarını belirlemek
  • Performans ölçümlerini yapmak
  • Verileri analiz etmek ve IT departmanı ile birlikte çalışarak geliştirmelerin yapılması.

1,552 görüntülenme