Pronet Akademi

7 soruya 7 cevap verildi.

Cevaplar 7

Yükleniyor...
4,407 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Pronet çalışanlarını çok keyifli ve hayatları boyunca uygulayabilecekleri bir eğitim programı bekliyor. Sadece Pronet’in ayrıcalıklı hizmetlerini anlatmakla kalmayıp, kişisel gelişimlerini destekleyen eğitimler de uyguluyoruz. Bu eğitim süreçlerinde oryantasyon, teknik uzmanlık ve yetkinlik eğitimleriyle devam ediyoruz. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yardımcı olabilmek için Yönetici Okulu dediğimiz özel eğitim programlarımız da var. Bizler Pronet kahramanları olarak her gün insanların hayatına dokunduğumuz için sorumluluğu yüksek ve kritik bir iş yapıyoruz. Bu noktada akademinin bizlere vermiş olduğu destek ve bilgi çok değerli.

1,481 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yöneticilik Okulu, yeni yönetici adaylarımıza temel yönetim becerilerini kazandırıp daha verimli ve hızlı bir şekilde iş hayatına atılabilmelerini hedeflediğimiz 3 ay süren karma bir gelişim programıdır. İçerisinde iç ve dış kaynakla gerçekleştirdiğimiz sınıf içi ve online eğitimler, video izleme, kitap okuma ve uygulama görevleri var.

Burada çalışanlarımız eğitimleri devam ederken Operasyon’da gerçek yöneticilik deneyimi de yaşıyorlar. Böylece okulda öğrendiklerini iş hayatında uygulama fırsatı yakalıyorlar. Yöneticilik Okulu Programı boyunca Pronet Akademi Danışmanları tarafından, daha önce Yöneticilik Okulu’ndan mezun olmuş mentorlardan ve yöneticilerden kendi gelişim alanları doğrultusunda birebir danışmanlık desteği de alabiliyorlar. Program sonunda ise Yöneticilik Okulu sertifikalarını alıp yeni yöneticilerimiz olarak görevlerine başlıyorlar.

1,134 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni işe başlayan güvenlik danışmanlarımızın işi öğrenme ve adapte olma sürecini hızlandırabilmek için 2016 yılında mentorlük programını hayata geçirdik ve programı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Mentorler, uzun zaman Satış Ekiplerinde yer almış, tecrübeli, eğitim ve gelişime önem veren kişilerden oluşuyor ve tamamıyla gönüllük esasına dayanıyor. Bu kişiler mentorlükle ilgili özel bir eğitim aldıktan sonra, ekiplerine gelecek yeni Güvenlik Danışmanlarına işin gerekliliklerini, şirket politikalarını, çalışma yöntemlerini bir program dahilinde aktarıyor. Bu şekilde hem işe yeni başlayan kişiler daha iyi bir şekilde işe adapte oluyor hem de kendilerine mentorleri rol model alarak başarıya daha hızlı bir şekilde yaklaşıyorlar. Mentorlerimiz bu program sayesinde yeni çalışanların gelişimlerini desteklerken, kendilerinin de kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

843 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hem mevcut pozisyonda yüksek başarı göstererek terfi almış hem de şirketimize dışarıdan yönetici olarak işe başlamış kişiler için bir eğitim programımız var. Bu program, kişiden beklenilenlerin göz önünde bulundurularak yoğun çabalar sonucunda oluşturuldu. Bu programın içerisinde sınıf içi ve online eğitimler, birebir koçluk seansları gibi birçok başlık mevcut. Her gün geliştirdiğimiz bu süreç, yöneticinin yeni pozisyonuna çok daha hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlıyor. Bu da başarıyı direkt olarak etkiliyor.

807 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Akademi eğitmenlerinin fark yaratan en önemli özellikleri; şirketin farklı birimlerinde uzun süre başarıyla çalışmış, işin mutfağında yetişmiş, çok ciddi bir tecrübeye sahip, eğitim ve gelişime önem vermiş, işini severek yapmış olmalarıdır.