Cevaplar 4

Yükleniyor...

fast forward.

Keşfet. İlham Al. Paylaş.

İş dünyası için Türkiye’nin en değerli içeriklerini üreten Marketing Meetup, 2020 Eylül'ünde ‘fast forward’ teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyor

Hiçbir şey yapmadığınız bir zaman aralığında dahi en az bir ekrana bakarak mı yaşıyorsunuz?

Zaman sizin için hızlandırılmış bir şehir panorama videosu gibi mi akıyor?

Aynı anda onlarca farklı işe mi odaklandığınızı düşünüyorsunuz?

Bu sorulara yanıtınız evetse sizler de hayatı tıpkı çalıştığınız şirketler gibi Fast Forward tadında yaşıyorsunuz demektir.

Bizler içerisinde bulunduğumuz iş hayatındaki dinamizmi; yapay zekayı, makine öğrenmesini, arttırılmış gerçekliği ve nicesini “fast forward” tuşu tadında görüyoruz ve sizi bir günlüğüne de olsa zamanı normal hızına çevirmeye; bunu yaparken de tüm bu alanlardaki inanılmaz değişimi, ilham alacağınız bir konseptle dinlemeye davet ediyoruz.

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

Türkiye'nin, Pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül töreni.

The Hammers ’20, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki (İçerikle pazarlama, SEO, mobil, gerilla pazarlama…) ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren bir yarışma formatıdır.

İncele