Partner

5 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
2,157 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Partner olmak için çok çalışmanız, sabırlı, yeniliklere açık ve şanslı olmanız, rahatınızı bozmanız gerekiyor çünkü Partner olmanın en önemli faktörleri; kişisel başarılarınızın olması ve iş yaşamının sizi desteklemesidir. Bunlar bir arada olduğu zaman mükemmel bir uyum yakalıyorsunuz.

1,797 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Partner olmak çok farklı bir duygu çünkü uzun yıllar boyunca çalıştığınız bir şirketin ortağı oluyorsunuz. Birçok profesyonel şirkette bu kariyer yolculuğuna ulaşmak pek mümkün değil. Bizim türümüzde kişisel hizmet veren şirketlerde bunu yakalama fırsatınız var. Partner’lık; bir bütünün parçası olup, o yolda çok yoğun bir şekilde çalışmaktır. EY'da çok belirgin bir kariyer yolculuğu var. Önce Asistan olarak işe başlıyorsunuz. Denetim bölümünde 2 yıllık Asistanlık sürecinden sonra 3 yıl kadar Senior'lık süreci oluyor. Arkasından Manager, sonrasında 7-8 yıl kadar Senior Manager'lık görevi oluyor. Sonrasında Partner’lık kısmına hazırlık aşaması olan Direktörlük geliyor. 2-3 yıl kadar Direktör olarak çalıştıktan sonra toplamda 15-16 yıl gibi bir sürede Partner’lık yolu açılmış oluyor.

1,160 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her ne kadar çok çalışılıyor gibi düşünülse de kendime ayırdığım vaktim de var. Örneğin; Cuma akşamları beni kimse çalıştıramaz çünkü benim için tamamen aileme ayırdığım bir gecedir. Arkadaşlarımla çok vakit geçiriyorum ve yoğun döneme gelmeyen haftasonlarında mümkün olduğu kadar sosyal aktivitelerde yer alıyorum.