Cevaplar 15

Yükleniyor...
230 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim ilgi alanım spor olduğu için fırsat buldukça basketbol ve futbol oynuyorum. Son dönemlerde de tenise başladım. Akşamları fırsat buldukça tenis oynamaya ve geliştirmeye çalışıyorum.

Bu sporları iş dışında yaptığımız ve işe taşıdığımız zamanlar var. Bunun için şirketimizde iki güzel fırsat var. İlk olarak çalışanlarımız tüm Koç şirketleriyle beraber düzenlenen Koç Spor Şenliği’ne katılıyor. Ayrıca TürkTraktör’ünkendine özel bir spor şenliği de var ve çalışanlarımızın %70’i bu spor şenliğine katılıyor. Bu sene ben de basketbol ve futbolda sahasında yer almaya gayret gösterdim.

2,412 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşe alım süreçlerimizde çeşitliliği ve kapsayıcılığı ön planda tutuyoruz. Bu nedenle tek bir profili standart olarak belirlemek çok da doğru olmayacaktır. Biz bu çeşitlilikten faydalanıyoruz ve bunun bize kazandırdıklarını yoğurabiliyoruz. Bu nedenle farklı okullardan ve bölümlerden mezun farklı profillerdekiarkadaşlarımızı şirketimize kazandırmaya özen gösteriyoruz.

117 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Test Drive, hem stajyer arkadaşlarımız hem de bizim için önemli bir deneyim. Biz bu birlikteliği uzun süreli düşünüyoruz. Tabiri caizse nişanlılıktan sonra evliliğe giden bir yol olduğunu söyleyebilirim. Bu arkadaşlarımız mezun olduklarında da onlarla olan temasımızı sürdürüyoruz ve uygun olan pozisyonlarımızda onları değerlendiriyoruz. Onlar da buradaki çalışma hayatlarına bu şekilde başlayabiliyorlar.

361 görüntülenme
·
Transkripti Göster

TürkTraktör'de çok farklı bölümlere stajyer alıyoruz. Pazarlama, Satış, Ar-Ge, İnsan Kaynakları gibi farklı bölümlerde staj yapan öğrenci arkadaşlarımız var. Biz bir üretim şirketiyiz ve farklı bölümlerde okuyan arkadaşlarımız burada staj imkanı bulabiliyorlar.

233 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz eğitime bütünsel bakıyoruz. Bizim için ofis çalışanı da saha çalışanı da bir değerdir ve çalışanı liderlik yolunda eğer gerekliyse geliştirmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Saha çalışanlarımız hem teknik eğitim imkanlarından hem de liderlik yolunda alacakları eğitimlerden faydalanabiliyorlar. Onlar için tasarladığımız Sahanın Yıldızları adı altındaki liderlik gelişim programına dahil olabiliyorlar.