Cevaplar 9

Filtrele:Sırala:

Kariyer Günleri'nde beni neler bekliyor? (2 Cevap)

Bir çok kariyer ve eğlence temalı etkinlik gerçekleştirdik ve şimdi de geleneksel hale getirdiğimiz KARİYER GÜNLERİ adlı etkinliğimizin 13. düzenleyeceğiz. Bu projeyi okulumuzun 1200 kişilik Prof.Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde sektöründe öncü firmalarının temsilcilerinin eşliğinde, onların yaşam ve kariyer öykülerini arkadaşlarımızla buluşturacağız. Birçok firmanın staj ve iş imkanı sunduğu etkinliğimiz sadece bununla sınırlı değil. Kariyeri temel alan etkinliğimizin eğlence yönü de mevcuttur. Oturumlarda sadece kurumsal firmalar değil toplumun yakından tanıdığı ünlü isimlerde bizlerle olacaktır. 

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü hangi bölümlerden öğrencilere açık? (1 Cevap)

Her bölümden her öğrenciye açık bir kulüptür. Kulüpte her üye aktif bir rol alarak kulübün bir parçası olabilir.

Kariyer Günleri'nde beni neler bekliyor? (2 Cevap)

Kariyer Günleri Kocaeli Üniversitesi’nin markası niteliğinde bir etkinliktir.Yerel ve global anlamda kendini kanıtlamış firmaların yetkili kişileri ile gerçekleşen seminerler sayesinde biz öğrencilere kariyer planlama,staj imkanları vb.. konularda öğretici bir etkinlik.

Nasıl Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü üyesi olabilirim? (1 Cevap)

Dönem başında okulumuz içerisinde belli noktalarda bulunan standlarımızdaki ekip arkadaşlarımıza başvurarak kaydınızı gerçekleştirebilir veya oluşturduğumuz kayıt linkine sosyal medya hesaplarımızdan ulaşıp kaydınızı yapabilirsiniz

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü etkinlikleri nelerdir? (1 Cevap)

Kocaeli Üniversitesinin en etkin kulübüyüz. Dönem içerisinde Konaklamalı kamplar, kişisel gelişim zirveleri, sosyal etkinlikler, şirket gezileri, doğa gezileri ve tabi ki en büyük etkinliğimiz olan kariyerinize yön verecek Kariyer Günleri etkinliği ile karşınızda oluyoruz.