Cevaplar 9

Yükleniyor...

Bir çok kariyer ve eğlence temalı etkinlik gerçekleştirdik ve şimdi de geleneksel hale getirdiğimiz KARİYER GÜNLERİ adlı etkinliğimizin 13. düzenleyeceğiz. Bu projeyi okulumuzun 1200 kişilik Prof.Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde sektöründe öncü firmalarının temsilcilerinin eşliğinde, onların yaşam ve kariyer öykülerini arkadaşlarımızla buluşturacağız. Birçok firmanın staj ve iş imkanı sunduğu etkinliğimiz sadece bununla sınırlı değil. Kariyeri temel alan etkinliğimizin eğlence yönü de mevcuttur. Oturumlarda sadece kurumsal firmalar değil toplumun yakından tanıdığı ünlü isimlerde bizlerle olacaktır. 

1,028 görüntülenme

Her bölümden her öğrenciye açık bir kulüptür. Kulüpte her üye aktif bir rol alarak kulübün bir parçası olabilir.

329 görüntülenme

Kariyer Günleri Kocaeli Üniversitesi’nin markası niteliğinde bir etkinliktir.Yerel ve global anlamda kendini kanıtlamış firmaların yetkili kişileri ile gerçekleşen seminerler sayesinde biz öğrencilere kariyer planlama,staj imkanları vb.. konularda öğretici bir etkinlik.

253 görüntülenme

Sürprizler için beklemede kalın, instagram sayfamızı takip edebilirsiniz  /kouisletme

141 görüntülenme

Etkinliğimiz yaklaşık 1200 kişilik bir salonda gerçekleştiriliyor, bu sene ise 2000 kişiden fazla bir katılım bekliyoruz. Biletlere ulaşmak için visitick.com/Event/JBOKQWifrrw0B/kar-yer-gunler adresine tıklayabilirsiniz!

107 görüntülenme