Cevaplar 19

Yükleniyor...

istanbula yakın olma faktörü

3,635 görüntülenme

Heryere tek araba gidiyorsunuz. Doğudaki üniversitelerin bulunduğu şehirler gibi değil. Örneğin kız arkadaşınızla rahatça bir ev tutabilir ve istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Bu şehirde 60k öğrenci olmasında olsa gerek.

2,846 görüntülenme

Rahat edilir. Baskıcı bir yapısı yok şehrin ve öğrenciye alışıktır.

2,652 görüntülenme

İstanbula yakın olmak. İyi bir eğitimle mezun olup kolay iş bulmak

2,657 görüntülenme

İstanbula yakınlığı. Seneye Marmaray'da bitiyor. 40 dakikada istanbuldasınız.

2,199 görüntülenme

İstanbula yakin

2,261 görüntülenme

Ulaşım konusunda iyi. İstanbul Ankara Eskişehir gibi illere yakın olursunuz. Eğer mühendislik okuyacaksınız Kocaeli'nin sanayi şehri olmasının size artıları olacaktır. Çünkü buralar hep sanayi fabrikası dolu ve dolayısıyla teknik gezi imkanınız var. Staj yeri konusunda veya çalışma alanında KOÜ öğrencisi saygı görür bu bölgede.

6,679 görüntülenme

Ben bu soruya kendi yaşadığım şehri kıyaslayarak cevap vereceğim . Benim yaşadığım şehre göre güzel bir şehir yapamadığım bir kaç şeyi yapma imkanına sahip oldum . Güzel kafeler var ama birbirinden uzak yerlerde , birde yürüyüş yolu çevresinde kafeler var . Şehrinde güzel yerleri var ama güzel bir gezi için özel araç gerekiyor bunla biraz sıkıntılı . Sosyal bir şehirden gelenler burada biraz sıkıntı çekebilir .Ama benim gibi küçük şehirlerden gelenler için tatmin edici olabilir.

2,097 görüntülenme

Oldukca sosyal ve mezun olunca mutlaka ozlediginiz bir yer, elomden geldikce surekli giderim

1,778 görüntülenme

Kocaelide öğrenci olmak bambaşka bir olay :D halkta öğrenciye kötü bakmıyor fiyatları çok pahalı değil yani her keseye göre yer var en basitinden denizi var :D İstanbula 1 saat :D daha ne olsun

1,865 görüntülenme
Sonraki Sayfa »