İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü

10 soruya 9 cevap verildi.

Cevaplar 9

Filtrele:Sırala:

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü etkinlikleri nelerdir? (1 Cevap)

YEP: Öğrencileri yurtdışında eğitim alma konusunda bilgilendiren ve onları fırsatlarla buluşturan bir etkinlik. Her sene kasım ayında gerçekleşiyor.

ROTA: Farklı sektörlerden önemli şirketlerin İK yöneticilerinin katılarak, "CV Hazırlama", "Mülakat Teknikleri" gibi önemli bilgiler konusunda tavsiye verdikleri aynı zamanda CV'si hazır olanlara direkt staj ayarlanmasını sağlayan bir kariyer etkinliği.

GarajX: Girişimcilik alanında ilerlemek isteyen kişilere, sunduğumuz fırsatlarla bu yolda neler yapabilecekleri konusunda destek olduğumuz bir girişimcilik etkinliği.

Liderler Zirvesi: Alanında öncü olmuş CEO, Yönetici gibi pozisyonlarda çalışan önemli iş insanlarının katılarak öğrencilere iş hayatları için tavsiyeler verdikleri, başarılarını ve başarısızlıklarını anlattıkları kapsamlı bir etkinlik.

ComeToTalk: Her ay bir tane, farklı konularda önemli isimlerle yaptığımız söyleşiler. 

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü size nasıl katkılar sağlıyor? (1 Cevap)

Organizasyonlarda etkin rol alarak o süreci yönetmeyi, olası sorunların üstesinden gelerek problem çözme ve stres yönetimini geliştirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bir çok farklı şirketle yapılan iş birliği sayesinde network imkanı, staj veya iş bulma imkanı sağlıyor ve bizleri iş hayatına hazırlıyor

Nasıl İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü üyesi olabilirim? (1 Cevap)

Eylül ayında yapılan oryantasyonda veya info@liderlerkulubu.org adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri de bu büyük ailede görmeyi çok isteriz :)

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü hangi bölümlerden öğrencilere açık? (1 Cevap)

Aktif üye olabilmek için İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde okuyor olmak gerekiyor, pasif üye olmak için ise İstanbul Üniversitesi'nde herhangi bir bölümde okuyor olmak yeterli.

İstanbul Üniversitesi öğrencisi değilim ROTA etkinliğine katılabiliyor muyum? (1 Cevap)

Evet,katılabilirsiniz. Sene içerisinde düzenlediğimiz tüm etkinliklere diğer okullardan katılım sağlanabiliyor.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Kişilerin Bölümleri

İşletme Bölümü

63 soru, 312 cevap.