İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü

10 soruya 9 cevap verildi.

Cevaplar 9

Filtrele:Sırala:

ROTA etkinliğinde beni neler bekliyor? (1 Cevap)

ROTA etkinliğinde katılımcılarımızı birbirinden değerli şirketlerin İK yöneticileri, interaktif uygulamalar, çeşitli çekilişler, workshoplar ve mülakat simülasyonu beklemekte.

ROTA etkinliğinde konuşmacılar kim olacak? (1 Cevap)

ROTA etkinliğimizde KPMG Audit Direktörü Aysel Çevik, KPMG HR Manager Gülcan Yıldız, Şişecem İşveren Markası Uzmanı Ebru Kahraman, Anadolu Grubu Pazarlama Direktörü Aslıhan Kaya, Turkcell İşe Alım Süreci Yöneticisi Rümeysa Kaymakçı, Turkcell Yetenek İşe Alım Uzmanı Burcu Pekcan ve TAB Gıda İnsan Kaynakları Koordinatörü Lütfi Seyrekel konuşmacılarımız olarak etkinliğimizde yer alacaklar.

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü etkinlikleri nelerdir? (1 Cevap)

YEP: Öğrencileri yurtdışında eğitim alma konusunda bilgilendiren ve onları fırsatlarla buluşturan bir etkinlik. Her sene kasım ayında gerçekleşiyor.

ROTA: Farklı sektörlerden önemli şirketlerin İK yöneticilerinin katılarak, "CV Hazırlama", "Mülakat Teknikleri" gibi önemli bilgiler konusunda tavsiye verdikleri aynı zamanda CV'si hazır olanlara direkt staj ayarlanmasını sağlayan bir kariyer etkinliği.

GarajX: Girişimcilik alanında ilerlemek isteyen kişilere, sunduğumuz fırsatlarla bu yolda neler yapabilecekleri konusunda destek olduğumuz bir girişimcilik etkinliği.

Liderler Zirvesi: Alanında öncü olmuş CEO, Yönetici gibi pozisyonlarda çalışan önemli iş insanlarının katılarak öğrencilere iş hayatları için tavsiyeler verdikleri, başarılarını ve başarısızlıklarını anlattıkları kapsamlı bir etkinlik.

ComeToTalk: Her ay bir tane, farklı konularda önemli isimlerle yaptığımız söyleşiler. 

ROTA etkinliğinde mülakat teknikleri üzerine eğitim olacak mı? (1 Cevap)

Evet, etkinliğimizde düzenlenen mülakat simülasyonuyla katılımcılarımız deneyim kazanacak ve performansları hakkında profesyonel geri bildirimler alacaklar.

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü size nasıl katkılar sağlıyor? (1 Cevap)

Organizasyonlarda etkin rol alarak o süreci yönetmeyi, olası sorunların üstesinden gelerek problem çözme ve stres yönetimini geliştirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bir çok farklı şirketle yapılan iş birliği sayesinde network imkanı, staj veya iş bulma imkanı sağlıyor ve bizleri iş hayatına hazırlıyor

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Kişilerin Bölümleri

İşletme Bölümü

65 soru, 333 cevap.