Cevaplar 10

Yükleniyor...
1,226 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Otomotiv Öğretmenliği Bölümü mezunu arkadaşlarımızın atamaları çıktığı takdirde öğretmenlik yapabilir. Yetkili servislerde farklı pozisyonlarda çalışabilir. Bu biraz kişinin kendi tercihine kalıyor. Bu işi severek mi yaptığına yoksa farklı bir dalda mı çalışmak istediğine karar vermesi gerekiyor. Eğer otomotiv sektöründe ilerlemek istiyorsa Doğuş Oto gibi köklü firmalarda çok güzel kariyer fırsatı yakalayabilir.

1,379 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Otomotiv Öğretmenliği mezunu olduğumdan dolayı üniversite hayatımda eğitim ve formasyon dersleri de aldım. Burada insanlarla ilişki kurabilmeyi, insanları yönlendirebilmeyi ve empati kurabilmeyi öğrendim. Güzel bir ortamımız vardı ve orada öğrendiklerimizi iş hayatına aktardığımız zaman çok zevkli hale geldi. Oradaki kazanımlarınızı iş hayatına uygulayıp sonucunu gördüğünüz zaman gerçekten çok keyif alıyorsunuz. İş tecrübesi de kattığı için çok güzel bir deneyim oluyor. Zamanın kattığı birikimler deneyim olarak karşınıza çıkıyor.

280 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hızlı tempo yaşıyorsunuz. İş takiplerinizde ve süreçlerinizde aksamalar olabiliyor. Bunu doğru yönetebilmeye çalışmak bazen stres yaratabiliyor. Bunun haricinde pek olumsuz bir yanı yok.

176 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İnsanlara yardımcı olmayı seven bir yapım var ve sıcak ilişkiler kurabiliyorum. Gelen müşterimizin giderken teşekkür etmesi ve mutlu olması çok büyük bir tat oluyor. Hiçbir problem yaşamıyorsunuz çünkü severek yapıyorsunuz.

666 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Servis Danışmanı bence güler yüzlü olmalı, insanlarla sıcak ilişkiler kurabilmeli, empati yapabilmeli ve karşısındakini anlayabilmelidir. Aynı zamanda iş disiplini ve iş takibinin çok iyi olması gerekiyor. Müşteriyi anlayabiliyorsanız zaten problemi de çözmüşsünüzdür. Dolayısıyla bir Servis Danışmanı’nın olmazsa olmazı; güler yüz, samimiyet ve iş disiplinidir.