Cevaplar 11

Yükleniyor...
1,412 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çağrı Merkezi'nde çalışmaya başlamak demek; tüm şirketi tanıma, tüm süreçlere hâkim olma ve şirketin kültürünü çok iyi bilip bunu müşteriye iyi yansıtabilmek demektir. Aynı zamanda Çağrı Merkezi'nde çalıştığınızda iletişim konusunda oldukça güçleniyorsunuz. Bir şirket içinde kariyer yolculuğuna başlamak için en iyi yol diyebilirim. Burada başladıktan sonra nerede çalışmak istediğinize karar verip, iletişim avantajını kullanıp, kendinize bir kariyer yolu çizebilirsiniz.

1,862 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Güvenlik sektöründe çalıştığımız için aslında çok etkileyici müşteri deneyimleri yaşıyoruz. Bu soruyu Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımıza sorsanız size anlatacak çok örnekleri mevcuttur. Pronet Çağrı Merkezi'nde görev yaptığım sırada, Müşteri Temsilcisi olarak bir ambulans sinyaline istinaden dönüş yapmıştım. Müşterimizi aradığımda annesinin rahatsız olduğunu ve acil ambulans gönderilmesini istemişti. Hemen ambulans gönderimi yaptık. Müşterimiz bu sırada annesinin ismini söyleyerek sürekli ağlıyordu ve ben o anda hatta kendisine destek olmaya çalışıp sakinleştirmeye çalışıyordum. Tabii o "anne" sesini duymak beni inanılmaz derecede strese sokmuştu. Bir an önce ambulans oraya varacak mı, hastayı yetiştirebilecek mi diye telaşa kapıldım. Bu olaydan sonra müşterimizle tekrar görüştük ve annesinin sağlığına kavuştuğu hakkında çok güzel bir haber aldık. Kendisine çiçek gönderimi yaptık ve kendisinden "İyi ki varsınız ve zamanında müdahale ettiniz." şeklinde geri dönüş aldık. Açıkçası beni en çok duygulandıran ve hiçbir zaman unutamadığım bir müşteri deneyimidir bu.

679 görüntülenme
·
Transkripti Göster

9 yıldır Pronet'te çalışıyorum. Pronet'in dinamik yapısı, kendini geliştirmesi ve sürekli daha iyiye gitmesi beni hem geliştiriyor hem de heyecanlandırıyor. Pronet'te açık iletişim, girişimci ürün, işbirliği, dayanışma, taraftar ve müşteri yaratma gibi beraber oluşturduğumuz ve duvarlarımıza yazdığımız kültürlerimiz var. Bunların hepsi bizim oluşturduğumuz ve yazarak ifade ettiğimiz kültürler. Aynı zamanda masamızda yine kendi yazdığımız manifestolarımız var. Bu da bizi bu şirketin bir parçası olmaya ve aile olmaya yönlendiriyor.

4,194 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Pronet Çağrı Merkezi'nde çalışan arkadaşların teknik konuda ürünlerimize ve süreçlerimize hakim olması bizim için çok önemlidir çünkü eşsiz müşteri deneyimi yaratmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden Müşteri Temsilcilerimize teknik konuda ürünler hakkında eğitim veriyoruz. Bu eğitim sonrasında eşsiz müşteri deneyimi yaratma konusunda farklı eğitimler veriyoruz. Ardından gerçek müşteri deneyimleri yaşatılıyor. Bu gerçek müşteri deneyimi eğitimleri; eğitmenlerin gözetiminde, müşterilerle beraber yapılan görüşmelerin birebir yanlarında olduğu, anında geri bildirim ve koçluklarını yaptıkları bir seanstan oluşuyor. Böylelikle Müşteri Temsilcilerimiz müşterilerle birebir görüştükleri Çağrı Merkezi ortamına hazırlanmış oluyorlar.

955 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çağrı Merkezleri müşteri beklentileriyle geliştiği için birçok kariyer fırsatı oluşuyor. Müşteri Temsilciliği'nden başlayıp Kalite Uzmanlığı, Eğitim Uzmanlığı, Proje, Takım Liderliği ve Birim Yöneticiliği gibi hem uzmanlık alanında hem de yöneticilik alanında kendinize birçok fırsat yaratabiliyorsunuz. Özellikle Pronet Çağrı Merkezi'nde kariyer fırsatlarında; içeride yetişen, Çağrı Merkezi deneyimi olan ve Pronet kültürüne hakim kişilerin olmasını tercih ediyoruz. Çünkü bünyemizde bu kişilere oldukça yatırım yapılıyor. Hem kişisel gelişimleri konusunda, hem iş becerileri konusunda destek veriliyor. Daha sonra onları yöneticilik veya uzmanlık pozisyonunda görmek bizi oldukça mutlu ediyor.