Elazığ

5 soruya 12 cevap verildi.

Cevaplar 12

Yükleniyor...
648 görüntülenme
·
Transkripti Göster

11 yıllık iş hayatımda Anadolu’yu Elazığ lokasyonunda deneyimleme imkanı buldum. Elazığ ulaşım açısından çok kolay çünkü havayolu ulaşımı var. Bununla birlikte genç neslin, lise ve üniversite mezunu insanın, okuma-yazma oranının yüksek olduğu bir şehir olduğunu söyleyebilirim. Dolayısıyla biz burada kaliteli hizmet verirken çalışanları bulmakta ve onları eğitmekte hiçbir zorluk yaşamadık.

Elazığ 300-350 bin seviyesinde bir nüfusa sahip olmakla birlikte, üniversitesi ve sosyal alanları da bulunuyor. Biz kurumlarla, belediye ve valilikle olan iletişimimizle, onların desteği ve yaptığımız ortak projeler sayesinde çok güzel sonuçlar aldık. Elazığ lokasyonu şu anda ciddi derecede tercih edilen bir lokasyon. 2011 yılından bugüne kadar hala bu lokasyonda hizmet vermeye devam ettiğimizi söyleyebilirim. Ben burada insanların gösterdiği yakınlığı, aynı lokasyonda bir ekip olmanın getirdiği güzel anları yaşadım.

Biz müşterilerimize birden fazla firma olarak hizmet veriyoruz. Örneğin; bir gün Elazığ’da bir lokasyonasel bastı ve o gün biz Elazığ’daki arkadaşlardan destek beklediğimizi söyledik ama kimseye “Şu kadar mesai yapacaksın.” demedik. O gün bütün arkadaşlarımız o durumu görüp bize yardımcı oldular. Biz böyle bir şey planlamamıştık ama burada kendine kenetlenen böyle bir halk var.

Elazığ'da öğrenci olmak ekonomik ve güvenli bunun yanında tarihi ve kültürel bir şehirdir.

541 görüntülenme

Çok ufak bir şehir değil. Bir çok batı şehrine nazaran büyük. Hava yollarının oldukça gelişmiş olması ve iç hatlarda dört şirketin Elazığ'a ortalama günde iki kez sefer düzenlemesi en büyük artılardan. Yiyecekler oldukça uygun fiyatta.

488 görüntülenme

-SOSYAL AKTİVİTE YOKSUNLUĞU NEDENİYLE EĞİTİME ODAKLANMA
-HAYAT UCUZLUĞU
-HUZURLU KENT OLMASI

457 görüntülenme