Cevaplar 18

Yükleniyor...
880 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversitedeyken İnsan Kaynakları'nda mı yoksa Pazarlama'da mı çalışsam diye düşünüyordum. Kafam çok karışmıştı ve 3. sınıftayken biri İnsan Kaynakları, diğeri Pazarlama olmak üzere iki farklı staj programına başvuruda bulundum. Pazarlama stajına kabul geldiği için Pazarlama üzerine staj yaptım. Mezun olduğumda karşıma güzel bir İnsan Kaynakları pozisyonu çıktı ve onu değerlendirdim. Şansıma da İnsan Kaynakları'nda Satış ve Pazarlama'dan sorumlu olarak çalışmaya başladım. İnsan Kaynakları serüvenim böyle başladı ve bu bölümü çok sevdiğim için burada kalmaya karar verdim.

1,145 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni Mezun Trainee programlarımız dışında yıl boyunca açılan çok farklı pozisyonlarımız olabiliyor. Saha satış ve merkez satış rolleri veya Tedarik Zinciri, Üretim gibi departmanlarda da çok sayıda yeni mezun rolleri açılabiliyor. Finans Departmanı daha küçük bir departman ama orada da ihtiyaçlarımız olabiliyor.

529 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çok sıcak bir ortamın olduğunu söyleyebilirim. Bu arkadaş ortamında çok kıdemli olan arkadaşlarımız var. 20 yıldır burada çalışan ile 3 yıldır çalışan benzer duygular paylaşıyor. Güzel bir arkadaşlık ortamı var ve burada kendiniz olabilirsiniz. Ben bu sebeple kendimi buraya çok ait hissediyorum.

470 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz Organizasyonel Gelişim Ekibi olarak sürekli proje bazlı çalışıyoruz ve çok farklı projeler olabiliyor. İşe yeni giren kişilerin entegrasyon süreciyle ilgili çalışma ve şirket içi eğitimlere katılma fırsatı bulabilirsiniz veya işveren markası programlarına katılabilirsiniz. Globalden de gelen çok farklı projeler olabiliyor. Bu yüzden proje bazlı çalışmak oldukça keyifli oluyor.

2,150 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Staj programımıza her sene oldukça büyük sayıda başvuru alıyoruz. Bu sebeple bir takım online test süreçleri ve assessment günleri yapılıyor. Assessment günlerinde adaylara çok farklı vakalar üzerinde çalışma fırsatı sunuyoruz ve günün sonunda staj yerlerine karar veriyoruz. Uzun soluklu ama keyifli bir süreç oluyor.