Cevaplar 11

Yükleniyor...
636 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni mezun alımı oluyor ama bu benimle başlayan bir süreç. Ben 2012 yılının Haziran ayında Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldum. Burada Pazarlama’da yeni bir pozisyon açılmış ve ilk defa yeni mezun birini almak istemişler. Ben de o pozisyona başvurdum ve işe alındım. Daha sonra yeni mezun olarak iyi ki beni işe aldıklarını söylediler ve benden sonra da yeni mezun alınmaya başladılar.

348 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bir pozisyon boşaldığı zaman Koton o pozisyonu hem içeriye hem de dışarıya açıyor. İçeriye açılan pozisyona başvurduğunuz zaman siz öncelikli oluyorsunuz. Yakın zamanda bizim departmanımızdan bir arkadaşımız Canon Londra ofisine geçti. Canon uluslararası bir firma olduğu için yurt dışına da transferler gerçekleşebiliyor.

253 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İnisiyatif almanız gerekiyor çünkü inisiyatif aldığınız zaman kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz, işinizi de iyi yapıyorsunuz. Yaptığınız işe ve kendinize bir güven geliyor. Canon size farklı eğitimler veriyor. Eksikliklerinizi gidermeniz için Canon’la konuştuğunuz zaman size hemen olumlu geri dönüşleri oluyor. Ayrıca ben Canon’da çalışırken master yaptım. Canon’un yanınızda olması önemli bir şey çünkü size esneklik tanıyorlar.

286 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada ego savaşı yok. Bir organizasyon yaptığınızda bunun güzel olduğunu söylemeleri bence çok önemli bir şey. Bir toplantıda herkes aynı fikirde olmak zorunda değil. Bu yüzden fikirlerinizi açıkça ve içten söyleyebilmenin çok farklı olduğuna inanıyorum çünkü böyle olduğunda herkes ortak bir şekilde en iyisinin ne olduğu hakkında tartışmaya devam edebiliyor. Dolayısıyla karşınızdaki kişi size çok mantıklı bir açıklamayla geldiği zaman onun doğru söylediğini söyleyebilmek çok önemli. Bunlar beni motive ediyor.

269 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Organizasyon yeteneğinin, iş bitiriciliğinin, her şeyi kontrol edebilme mekanizmasının olması ve çok fazla işi aynı anda yapabilmek gerekiyor.