Cevaplar 5

Yükleniyor...
4,392 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hack Auto öğrenciler ve yeni mezunlar için Tofaş’ın organize ettiği bir kariyer kampıdır. Bu kariyer kampında öğrenciler, çeşitli yerlerden toplanıp, burada bir araya getirilir ve gruplar oluşturulup bir vaka verilir ve 2 gün boyunca bu vaka çalışmaları sonucunda bir Mühendislik deneyimi yaşayarak bir sonuç çıkarmaları beklenir. Başarılı olan takımlara da ödüller sunulur.

3,064 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hack Auto bitiminden hemen hemen 1-2 ay sonra bir telefon aldım ve görüşmeye davet edildim. Şu anki yöneticilerimle yaptığımız iş görüşmeleri sonucunda bana olumlu bir geri dönüş oldu. İşe alım süreci de Hack Auto’dan sonra böyle oldu.

2,065 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben gelen maillerden ve üniversite panolarında gördüğümüz ilanlardan görerek başvurmuştum. İlgili yerdeki formu doldurarak internet sitesinden başvurabilirsiniz. Sonrasında zaten bir eleme süreci gerçekleşiyor. Sizi telefonla arayıp davet ediyorlar. Katılmak isterseniz Bursa’da Tofaş sizi ağırlıyor. Bu şekilde gerçekleşiyor.

1,915 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hack Auto öncelikle katılımcılarına bir Mühendislik projesini deneyimleyerek, gerçek bir araç üzerinde, gerçek bir vakayı çalışarak deneyimleme fırsatı sunuyor. Gerçekten de orada tanımadığınız insanlarla bir araya gelip, 2 gün boyunca bir süreç yürütüyorsunuz. Fikirlerini tartışıp sunum hazırlıyorsunuz. Bunu da direktörlere sunuyorsunuz. Rakip gruplarınız da var, bu da rekabetçi tarafınızı ortaya koyuyor. Kısacası kendinizin biraz farkına varıyorsunuz.

1,040 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Buraya biz kariyer kampına geldik, keyifli zaman geçirdik. Kariyer kampının dışında Mühendislik nasıl yapılıyor, bir tasarım nasıl ortaya çıkıyor biraz da onu denemiş olduk ve sonucunda bir iş sahibi olduk. O da güzel oldu.