Cevaplar 9

Yükleniyor...
Liberal bir eğitim sistemine sahip olması.
Çok iyi akademisyenler barındırması.
Yurtlarının her açından çok iyi olması(temizlik,güvenlik,giriş-çıkış özgürlüğü,karma olması).
%100 İngilizce eğitim vermesi ve çok sayıda international öğrenci bulundurması.
Büyük ve güzel kampüsü.
2,148 görüntülenme

herkesi kapısı herkese açıktır.

465 görüntülenme

Kalabalık değil, özgürlükçü, rahat.

873 görüntülenme

kaliteli eğitim kadrosu , sosyal kulüpler

944 görüntülenme

Özgür ortamı, farklı sosyal çevreler (burası İstanbul, kesinlikle çok önemli bir etken sosyal hayat. Üniversite seçerken sadece bölüm, hoca, etiket filan değil, arkadaş da seçersiniz. Özellikle burslu öğrenciler, emin olun sizin gibi 50 kişi yerine, 3 5 farklı görüşlerden insanları, farklı hayatları, görüşleri tercih edeceksiniz burada. Özeller kesinlikle yadırganmamalı tabi. Sağlam akademik kadro, yurt dışı öğrenci kabulleri ciddi bilimsel araştırmalar (bkz: suralp ilk insansı robot ve tübitak son 10 yılın en iyi 10 projesi ödülünden 3 ü ) Klüpler örneğin; özel üniversitelerde aktiviteleriniz için okul kendi bütçe ayırırken, devlette sponsor bulmalısınız. Belkide cebinizden vermelisiniz. Sizi maddi ve manevi destekleyen bir üniversite olmalı bence.

1,208 görüntülenme
Kimse kimsenin hayatına karışmaz.
Hocalar ve rektörümüz bizimle selamlaşır ve her türlü sorunumuz kolayca çözülür.
Bu okulu öğrenciler olarak biz yönetiyoruz.
Akademik anlamda inanılmaz özgür ve her türlü görüşünüze saygılı.
Sucourse sistemiyle amfilerde kaçan dersler anında internette,not arama derdi minimum.
742 görüntülenme

Öğretmen-öğrenci ilişkisi. Eğitimi. Diller okulunun öğrencilerin geri dönüşlerine göre şekillenmesi. Yurtları. Kampüs yaşamı.

404 görüntülenme

Hoca öğrenci arasındaki iletişim, teknolojiyle iç içe olması, bölümler arası esnekliği, eğitiminin kaliteli oluşu, derslerin içeriklerinden veya hocalardan duyduğunuz memnuniyetsizliği, önerilerinizi ifade edebileceğiniz rahat bir ortamı olması.

374 görüntülenme

Öğretim görevlilerin cana yakın tavırları, yurtların rahatlığı, arkadaş ortamı, okulun eğitim sistemini yani bölüm seçme özgürlüğünü sayabilirim bunlara.

Öğretim görevlileri arkadaş gibi davranıyorlar. Gittiğimizde uygunlarsa istediğmiz konularda konuşabiliyoruz hocalarımızla.

Yurtlar çok rahat. Öğrencilerin bazıları yurt rahatlığından derslere gelmiyorlar diye öğretim görevlileri bu durumdan şikayetciler.

Şehirden uzak olduğu için kampüs içinde çoğu insan birbirleriyle tanışıyorlar. Sıcak bir ortam var kampüsün içinde kısa sürede kaynaşılıyor insanlarla.

4,072 görüntülenme

İlgili Konular

Akademik
11 takipçi