Cevaplar 4

Yükleniyor...

Learn from the Best serisinde çok değerli şirketlerden, alanında gerçekten uzman denilebilecek kişileri topluluğumuzla buluşturarak sektörlerin ve işlerin doğasına, şirket kültürlerine dair merak edilenleri sormalarına fırsat yaratmak istiyoruz.

166 görüntülenme

MEF Üniversitesi öğrencileri dönem içinde düzenlediğimiz etkinliklere tüzükte belirlenen sayı ve üzerinde etkinlik sağlayarak kulübümüzde resmi olarak yer alma hakkına sahip olabilir, proje ve organizasyonlarımızda görev alabilirler. Ancak etkinliklerimizde katılımcı olarak yer almak için üye olma şartı bulunmuyor.

140 görüntülenme
1

CV, bir işe ya da staja başvururken tamamlanması gereken en önemli adımlardan biri. CV'niz görüştüğünüz kişiye sizi yansıtan içeriktir. Bunu doğru kullanmayı bilirsek, rakiplerimizin önüne geçebiliriz. Etkinliğimizde CV hazırlama teknikleri adına çok değerli konuşmalar yapılacak :)

136 görüntülenme

MBMC, iş dünyasını girmeyi amaçlayan her prensipten öğrenciye bazı olmazsa olmaz yetkinlikleri kazandırmayı kendine amaç edinmiştir. İşletme öğrencilerinin zaten bildiklerini diğer bölümlere iletebilmek ve işletme öğrencilerinin sahip olarak kendilerini bir adım öne çıkartabilecekleri yetkinlikleri kazandırabilmek kulübümüzün asıl fonksiyonudur. İşletme gibi her bölümden ve daldan insanın içinde bulunduğu bir alanı sınırlayamazdık; zaten logomuz da işletmenin kollarının nasıl da her yere uzandığını ifade ediyor :)