Cevaplar 4

Yükleniyor...

Marmara Üniversitesi içinde ve dışında bilinen bir kulüp olduğu için ayrıca köklü bir geçmişe de sahip olduğundan birçok konferansta, etkinlikte, çalışmada etkin olarak rol alabiliyor ve söz sahibi olabiliyoruz. Bu da sıkıcı geçen kulüp faaliyetlerinden uzaklaşıp etkinliklerin daha keyifli hale gelmesine fayda sağlıyor. Ayrıca kulüp içinde gerçekleşen takım çalışmaları, tüm üyelerin aktif bir şekilde çalışarak sonuca ulaşması kişisel gelişim, liderlik ve yönetim kavramlarının içimize sımsıkı işlemesine yardımcı oluyor. Bu da mezun olduktan sonra bizi +1 puan olarak iş hayatına önde başlatıyor. 

Liderlik ve yönetim kavramları bireyden bireye değişen özellikler olduğu için bölüm fark etmeden bu kavramlar üzerinde kendini etkin göstermek isteyen aynı zamanda çok yönlü çalışmalar yapmak isteyen herkes kulübe üye olabilirler.

Genelde network (kişisel ağ) üzerine kurulmuş etkinliklerden oluşmakla birlikte, bunun haricinde Göztepe Yerleşkesi'nde de konferanslar düzenlenirken, aktif üyelerle birlikte birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alma şansınız elinizde oluyor. 

@lgcmarmara instagram hesabında bio da (profilde) bulunan formdan kulübe rahatlıkla üyelik olabilir, etkinlikler hakkında bildirim alabilir ve hatta sponsorluk için başvuru yapabilirsiniz.