Mağaza Müdür Yardımcısı

2 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
4,688 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bulunduğu firmanın vizyon ve misyonunu temsil ederek müdürün vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda mağazasını yönetmeye çalışır. Koton’da görev ve sorumluluklarındaki önceliği; personellerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutarak onlara eğitimler vermektir. Bu sayede personeller de müşterilere iyi bir hizmet verip mağaza içerisindeki siparişler ve depo düzeniyle ilgilenerek müşterilerin memnun bir şekilde mağazadan ayrılmasını sağlayacaktır.

3,284 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sabahları işe geldiğimde ilk olarak Reyon Sorumlusu arkadaşlarla kısa bir toplantıya katılıyorum. Bu toplantıda mağazanın gidişatı ve hedefleri hakkında bilgilendirmeler yapıyorum. Depo düzeni, reyona ürün çıkarılması ve personellerin yemek saati düzenlemeleri gibi planlamalar yaptıktan sonra kendi görevime dönüyorum. Mağaza içerisini tekrardan gezip reyondaki düzeni kontrol ederek, gün içerisinde oluşabilecek reyon değişiklikleri ve ürün eksiklikleri gibi problemleri gözlemleyerek notlarımı alıyorum. Sonrasında gelen sevkiyatı ve ürün gruplarını kontrol ederek haftalık olarak raporlayıp Bölge ve Ürün Yöneticimizden eksik ürünleri talep ediyorum. Daha sonra da günlük cirolar, haftalık olan raporları kontrol ediyorum.

1,299 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çalışma şartlarıyla ve görüntüsüyle Koton’u temsil eder, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutar, Koton standartlarını ve mağaza düzenini korur, belirlenen norm doğrultusunda insan kaynağını temin eder, mağazanın satış, denetim, satış performans gibi faktörlerini takip edip raporlayarak geri bildirimlerde bulunur ve buna göre aksiyon alır, yeni başlayan personellerin oryantasyon sürecini takip eder, mağazanın metrekaresinin ne kadar verimli olduğunu ve ne kadarının verimli olacağını kontrol eder, merkezden gelen görsel bültenlerin Koton standartlarına göre mağazalarda uygulanmasını ve korunmasını sağlar.

1,133 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sabah mağazaya girmeden önce vitrinleri kontrol ediyorum çünkü vitrinler mağazamızın yüzü olduğu için bu yüzün sağlam ve temiz olması gerekiyor. Mankenlerin duruşlarını, fiyatları, ürünleri kontrol ediyorum. Mağazaya girdiğimde güne başlamadan önce personellerimle toplantı gerçekleştiriyorum. Toplantıda bir gün öncesinin ve bugünün hedefinden, gün içerisinde neler yapmamız gerektiğinden bahsediyoruz. Akabinde bütün mağazayı geziyorum. Mobilya yerleşimlerini, kabinlerin kullanım ve temizlik durumunu, gelen sevkiyatı kontrol ediyorum. Sevkiyatta hangi ürünlerin ne kadar geldiğini, kapasitemize yeterli olup olmadığını inceleyip ürünlerin açılış planlamasını yapıyorum. Ardından planlamaya devam edip günü planlayarak gidiyorumçünkü bizde zaman çok hızlı geçiyor. Personellerle sıkı iletişim kuruyoruz ve herhangi bir problem olup olmadığını gözlemliyoruz. Güne başlamadan önce bunları bertaraf ettiğimizde gün içerisinde motivasyon daha yüksek oluyor. Böylece tekrar takım çalışmasına devam ediyoruz. Günü başarılı bir şekilde organize edip hedefimize odaklanarak günü kapatıyoruz.