İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

12 soruya 50 cevap verildi.

Cevaplar 50

Yükleniyor...

Buraya gelirken hiç mutlu değildim aslında yeni okul falan diyordum ama alıştık iç bahçemiz var çok güzel. Mehmet Akif Ersoyun mezun olduğu okulda okuma şerefide çok farklı bir şey. Ayrıca yeni okul olmasınında güzel yanları var kulüp açma olayları daha rahat ve sizinle daha çok ilgileniyorlar ama her okul gibi öğrenci işleri berbat.

5,522 görüntülenme

Şehir içinde,ulaşımı kolay ve eğitim seviyesi üst düzeyde olan bir okul.. Ayrıca birçok özel üniversiteye nazaran çok büyük ve doğayla içiçe bir kampüse sahibiz.

5,021 görüntülenme

Devlet üniveristesi konseptine sahip olan bir vakif üniversitesi oldugu icin tercih listeme ekledigim tek özel üniversitedir. Gerek şehre yakinligi ve ulasimin kolayligi gerekse kampusun dogal ve tarihi guzellillere sahip olmasi acisindan diger özel üniversitelere göre iyi bir konumda oldugunu dusunuyorum. Henuz iki yılımı gecirdigim okulum iyikilerim arasinda.

4,952 görüntülenme

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi gerek ortamıyla gerek öğretmenleriyle cok güzel bir okul. Özellikle kampusumuz, çap ve dil yardımlarıyla inanılmaz faydalı bir üniversite. Seçmenizi kesinlikle tavsiye ederim

4,748 görüntülenme