İş Çözümleri

11 soruya 11 cevap verildi.

Cevaplar 11

Yükleniyor...
476 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İş Çözümleri Departmanı, Bilgi Sistemleri Departmanı’nın alt kırılımıdır. İnsanla teknolojiyi bir araya getirip en uygun ve doğru çözümleri kullanıcılarımıza sunabilmek hedeflerimiz arasındadır. Biz İş Çözümleri’ni ayrı bir departman olarak düşünmüyoruz. İlgili departmanların yanında bulunan ve bu departmanlar için en iyi ve hızlı çözümü oluşturacak araçlar sunan bir departman olarak düşünüyoruz.

430 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz perakende sektöründe mağazacılık yaptığımız için daha çok mağazalardan gelen problemlerle karşılaşıyoruz. Bu zamana kadar en küçüğünden en büyüğüne kadar her türlü sorunla karşılaştık. Genellikle mesaimizi mağazalardan gelen şikayet ve sorunlar üzerine geçiriyoruz. Tabii ki sistemsel çapta herkesi etkileyecek problemler de oluyor ama zaten görevimiz, bu sorunları gidermek ve hatta bu sorunlar oluşmadan bunları önlemektir. Biz kolay ulaşılabilen bir departman olduğumuz için her türlü sorunla ilgili çağrı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse; temizlik malzemeleri tedariği, yanmayan spotlar, çalışmayan klimalar gibi sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu iyi bir şey çünkü insanlara doğru kalitede hizmet verdiğimizi gösteriyor.

429 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilgi Sistemleri Direktörlüğü’ne bağlı olarak çalışan üç farklı müdürlük var. Bu müdürlükler İş Çözümleri Müdürlüğü olarak ilerliyor ve her müdürlük farklı departmanlar ve iş kolları için birimlere destek oluyor.

402 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çalışkan, yoğun ve stresli durumlarda sakin kalabilen, panik ortamı oluştuğunda ortamı yumuşatabilen, çözüm üretebilen, sosyal çevresiyle ilişkileri iyi ve iletişim beceriler olan, çalışmayı gerçekten seven adaylar arıyoruz. Genellikle tecrübeli adayları tercih ediyoruz fakat yeni mezun arkadaşlarımızla çalışmak da bizi heyecanlandırıyor.

375 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında bir kısıtlama yok. Ben açıköğretim mezunuyum, açıköğretim mezunu olarak bu görevi sürdürebiliyorum. Burada bölümden ziyade, insanların bu işi ne kadar yapmak isteyip istememesi önemli. Bu nedenle bir bölüm söylemek çok da doğru değil, bence bunu istemek önemli.