Cevaplar 4

Yükleniyor...
409 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bir günümüz ağırlıklı olarak iletişimle geçiyor. Hem ekip arkadaşlarımızla hem de diğer çalışanlarımızla iletişim kuruyoruz. Onların başına gelen olayları dinliyoruz, bazen çözümler bulmaya çalışıyoruz, bazen de onların bize yol göstermesini istiyoruz çünkü İnsan Kaynakları süreçlerinde müşteriyi dinlemek çok önemli. Detaya baktığımızda toplantılar, eğlenceler, ödül törenleri oluyor ve bunların içerisinde yer almaya gayret gösteriyoruz. Sıkça seyahat ediyoruz çünkü çok lokasyonlu bir yapımız var. İki fabrikamız ve farklı şehirlerde iş birimlerimiz var. Buraları da ziyaret ederek oradaki arkadaşlarla beraber vakit geçirmeye özen gösteriyoruz.

644 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Açıkçası kendini tekrar eden bir durum yok diyebilirim. Bazı görevler; çalışan sayısının büyüklüğü itibari ile işlerin yolunda gitmesi, çalışanlarımıza verdiğimiz hizmetlerin işleyişi hakkında kontrol ve koordinasyon amaçlı yaptığımız rutin faaliyetler ve toplantılar elbette ki var. Bunun dışında bütün aktiviteler, Tofaş'ın içinde ve dışında olmak üzere Tofaş'ı temsil amaçlı yaptığımız sanayi ve sektöre dönük olan dernekler, sivil toplum kuruluşları, şirket tanıtımı ve temsiline ait olan görevler, topluma dönük olan sosyal sorumluluk projelerinde aldığımız görev itibari ile tamamen bambaşka ortam ve oluşumlarla geçiyor. Dolayısıyla çok renkli, zevkli, çeşitli ve birbirinden farklı faaliyet ve etkinliklerle dolu bir iş diyebilirim.

479 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Keyifli ama elbette haftalık ve aylık bir takım programlar oluyor. Güne başlarken yapılacak değişiklikleri gözden geçiriyorum. Sonrasında toplantılarla, maillerle ve bir takım raporların hazırlanmasıyla geçiyor. Keyifli olmasının nedeni şirketleri ve organizasyonları oluşturan insanların bir araya gelip bir takım şeyler yapmasıdır. Ben de bunun çıktısını almaktan mutlu oluyorum. Birlikte bir şeyler yapıp onun meyvesini alarak ilerlemek bana keyif veriyor.