Cevaplar 6

Yükleniyor...

Halkla İlişkiler iletişim kanallarının belki de en önemli sac ayağını olusturmaktadır. Bu boyutuyla iletişimin omurgasıdır diyebiliriz.Bu bölümde okumak doğru iletişimi kurabilmeyi,aynı zaman da doğru anlayabilmeyi gerektirir.Sosyal olmayı,yaratıcı olmayı,taze fikirler sunabilmeyi,konuşken-girişken olmayı(boş konuşmak değil) ve yoğun tempoda calışabilmeyi gerektirir.

7,298 görüntülenme

Halkla iliskiler ve tanitim bölümü iletişimi seven, krizleri doğru yönetebilen, yeniliklere açık masa başı bir is olmayan meslektir. Organizasyonlar yapan , kurum ici iletişimi saglayan bir departmandir.

Özellikle sosyal, konuşkan, girişken, yoğun tempoya uyum sağlayabilen, yeni fikirlere açık ve her zaman kenarda farklı bir yaratıcı fikirleri olan adaylar için kaçınılmaz bir bölüm olacaktır.

4,164 görüntülenme

Özellikle sosyal, konuşkan, girişken, yoğun tempoya uyum sağlayabilen, yeni fikirlere açık ve her zaman kenarda farklı bir yaratıcı fikirleri olan adaylar için kaçınılmaz bir bölüm olacaktır.Bu bölümde okumak doğru iletişimi kurabilmeyi,aynı zaman da doğru anlayabilmeyi gerektirir.

1,096 görüntülenme

İletişim becerisi yüksek, empati yönü sağlam proaktif bir kişiliğe sahip bireylerin yapabileceği bir iş. Takım çalışmasına, iş bölümüne önem vermenin yanında alanı dışında her alana yakın temas gerektiren bir bölüm. Başta insanları, yapacağı işi ve çalıştığı yeri sevmek olmazsa olmazı. Çünkü bu iş pozitif ve güler yüzlü insanların işi.

771 görüntülenme

İletişim becerileri gelişmiş, diyalog kurmakta sorun yaşamayan kişiler içindir. Karşıdakini ya da olası sorunları anlamaya açık olup çok yönlü düşünmeyi gerektirir.

İlgili Şirketler

Doğuş Oto
2468 takipçi
Pronet
1404 takipçi