Cevaplar 41

Yükleniyor...

Alışılmışın dışında ve bayağılıktan uzak ve,içerisinde workshop,interaktif eğitimler ve seminerler,bunlara ek olarak Mock Interwiew  ve Design Thinking çalışmalarının olduğu bir etkinlik sizleri bekliyor.  

159 görüntülenme
3

Kontenjan sınırından muaf ve etkinlik zamanı özel süprizlere hazır olması gereken GEMİ'19'a davetli olan kişilerdir. :)

143 görüntülenme
3

Gelişim Platformu, Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun her yıl üniversitelerin güz döneminde düzenlediği iki gün boyunca, Türkiye’deki üniversite öğrencilerini iş dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturan ve bu iki günde gerçekleşen seminerlerin yanı sıra çeşitli aktivitelerin, kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinin de yer aldığı bir organizasyondur.

127 görüntülenme

8. Gelişim Platformu daha önceki konferanslardan farklı olarak konu sınırlaması olmayan bir konferans etkinliğidir. Yeni dünyanın trendleri olan ne var ne yoksa konuşulacağı, profesyonel kişilerin konuşma yapacağı, sınırsız bir bilgi akışı sunan sınırlarını kaldırmış bir etkinliktir. 

122 görüntülenme

DEÜ EMT, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin en aktif ve en çok organizasyona sahip öğrenci topluluğudur. Biz DEÜ EMT olarak her yıl çeşitli organizasyonlar, workshoplar, vaka analizi yarışmaları, kişisel gelişim seminerleri ve sosyal aktiviteler düzenleyerek topluluk içerisinde aldığımız sorumluluklar ile iş dünyasına hazırlanmak, üyelerimizin iletişim kurma becerilerini geliştirerek kendilerini daha iyi bir şekilde ifade etmelerini sağlamak, sosyal sorumluluk projeleri ile sorumluluk bilincini geliştirmeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir öğrenci topluluğuyuz.

 

Gelişim Platformu, DEÜ EMT’nin düzenlediği, Türkiye’deki üniversite öğrencilerini iş dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturan ve bu iki günde gerçekleşen seminerlerin yanı sıra çeşitli aktivitelerin, kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinin de yer aldığı bir organizasyondur.
Bizler 2018-2019 döneminde 8.’sini düzenleyeceğimiz Gelişim Platformu’nda etkinliğimize katılan her üniversite öğrencisine farkındalık ve daha geniş bir vizyon katmayı hedefliyoruz. Etkinliğimize katılmış bir öğrencinin yarının geleceği olduğunun ve neler yapabileceğinin farkına varması bizler için ulaşılmış en büyük başarı olacaktır.

Nikola Tesla'nın "Sınırlı zihinlere, sınırsız güç vermek zordur." sözünden ilham alarak bütün  sınırlarımızı kaldırıp bizlerle olan herkesi ‘'UFKUN ÖTESİNE” bir yolculuğa çıkartacağız.

 

2019 Nisan ayında gerçekleştireceğimiz Geleceğin Endüstri Mühendisleri İzmir’de (GEMİ) Türkiye’de 200 Mühendislik Fakültesi öğrencisini bir araya getiren, diğer organizasyonlardan farklı olarak tüm etkinliklerini prestijli bir otelde gerçekleştirerek, katılımcıların hem kendi içlerinde hem de değerli konuşmacılar ve sponsor firmalar ile birlikte sıcak bir ortam içinde yer alabilme fırsatı sağlamaktadır. Değişimin kaçınılmaz olduğu bilgi çağında dünyadaki teknolojik ve endüstriyel gelişmelerden haberdar olmak, fikirlerimizi geliştirmek ve yeni vizyonlar edinip ülkemizin gelişimine öncü olabilmek için rotamızı ‘’İş Dünyası ve Geleceğin Trendleri‘’ olarak belirleyip İzmir’den demir alacağız.

 

Benim Sektörüm, DEÜ EMT’nin her yıl üniversitelerin bahar döneminde düzenlediği bir etkinliktir. Bir gün boyunca seçilen sektör ile ilgili seminerler ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek katılımcılarımızın belirlenen sektör ile ilgili donanımlı konuşmacılar sayesinde meslek hayatlarında seçecekleri sektöre karar vermelerini kolaylaştırmak ve bu sektör ile ilgili ülkemizde ve dünyada neler olduğunu öğrenmeleri hedeflenmektedir.

 

Mühendislik Eğitim Programı (MEP), DEÜ EMT’nin her yıl üniversitelerin bahar döneminde düzenlediği bir etkinliktir. Etkinliğimizde mühendislik fakültesi öğrencilerine verilecek interaktif bir eğitim ile mesleki hayatlarına destek olmak, yeni bir bakış açısı kazandırarak hayatlarında eksik gördükleri bir alanı kapatmak ve genç neslin ilham alabileceği bir konuşmacı ile ülkemiz gençlerinin  karamsar duygulardan arınarak geleceği kendilerinin tasarlayabileceği hissi ile hareket etmeleri hedeflenmektedir.

 

116 görüntülenme
2