Denizbank İletişim Merkezi

8 soruya 10 cevap verildi.

Cevaplar 10

Yükleniyor...
1,997 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim bankamla ilgili en çok gururlandığım şeylerden birisi, DenizBank’ta eğitimin ve gelişimin hiçbir şekilde sonunun olmamasıdır. Deniz Akademi’nin belirlediği eğitimlerle bilgilerimiz sürekli güncel kalıyor ve bankacılıkla ilgili yeni bilgiler öğrenebiliyoruz. Ayrıca cep telefonlarımızdan da mobil uygulama sayesinde 7/24 devam ettirebiliyoruz.

882 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi'nde pek çok kariyer fırsatı var. İletişim Merkezi’nde Takım Lideri veya Supervizor olma imkanınız var. Eğer farklı kariyer hedefleriniz varsa şubelere Portföy Yöneticiliği için veya genel müdürlükteki farklı bölümlere talebinizi ileterek geçiş yapabiliyorsunuz.

648 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Adaylar internet üzerinden başvurularını iletebiliyorlar. “Kariyer.DenizBank.com” üzerinden başvurularını ilettikten sonra adaylar bir sınava tabi tutuluyor. Bu sınavı başarıyla tamamlayanlar için kısa bir mülakat süreci oluyor. Bu mülakat sürecini de geçtikten sonra 2 aylık iş başı eğitimi ve 1 aylık teori eğitiminin ardından kariyerlerine DenizBank’ta devam edebiliyorlar.