Cevaplar 17

Yükleniyor...
21,696 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Arçelik Fresh Start yeni bir başlangıçtır. Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrencilerin teoride öğrendikleri bilgileri, dünyanın birçok yerinde lider olan bir teknoloji firmasında deneyimlemesidir. Fresh Start Programı kapsamında Arçelik’e dahil olan stajyerlerimiz 3 ay boyunca bir mentoreşliğinde bir projeden sorumlu oluyorlar. Stajlarını bitirdiklerinde güzel bir performans sergilemeleri durumunda da kadroya geçme fırsatına sahip oluyorlar.

  • 21 Ocak - 15 Mart: Gerekli kriterlere sahip olan herkes webden, sosyal medyadan, üniversite etkinliklerimizdeki standlarımızdan online olarak kolayca başvurabilecekler.
  • 18 Mart - 22 Mart: Başvuran adaylar arasında gerçekleştirilecek ön eleme sonucu, sınava hak kazanan adaylar belirlenecek.
  • 25 Mart - 14 Nisan: Ön eleme sonucu sınava hak kazanan adaylar, online sınavla değerlendirilecekler.
  • Mayısın Son Haftası: Online sınav sonucu yapılacak değerlendirmeyle staja kabul edilen öğrenciler açıklanacak. 
3,185 görüntülenme

Arçelik geleneksel üniversite aktivitesi kavramını yıkıyor!

Arçelik bu yıl üniversite aktivitelerinde klasik yaklaşımdan uzaklaşarak öğrencilere deneyim yaşatmayı hedefliyor. Arçelik İnsan Kaynakları ekibi üniversite aktivitelerini yeni bir bakış açısıyla tasarlayarak klasik üniversite aktivitelerinde hiç de alışık olmadığımız bir deneyim sunuyor.

Öğrencilere iş hayatının sadece klasik ve rutin yönlerini değil, takım ruhu, eğlence, sosyalleşme, birlikte başarma gibi sosyal ve sportif birçok farklı yönünü gösterime sunuyor.

Etkinliklere katılacak olan öğrenciler; bir gün geleceğin teknolojisini tasarlayan uzman mühendislerin bulunduğu bir ekiple sohbet ederken; bir başka gün yelken takımının, bir beyin fırtınası ekibinin ya da gurme aşçılar ekibinin parçası olabiliyor.

2,170 görüntülenme