Cevaplar 12

Yükleniyor...
837 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kariyer günleri gibi değişik aktiviteler yaptığımız zaman sıfırdan bir kulüp kurmak, kulübün işleyişini görmek, geliştirmek ve bizden sonra gelen öğrencilere devretmek; baştan sona kadar bir süreç yönetimiydi. Ben de bunu üniversite hayatında deneyimleme fırsatı buldum. Aynı zamanda kendimden büyük insanlarla konuşup onları ikna etmek, üniversiteye gelmelerini sağlamak ve öğrencilere bir şeyler katmak için kendimi zorlama şansım da oldu.

1,248 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sosyalleşme anlamında çok fazla katkısı oldu. Şu an kendi bölümünden farklı bir iş yapıyorum. Okulda Ekonomi Kulübü gibi bir kulüp kurmuştuk ve onunla ilgili birçok aktivite yaptık. Bu aktivitelerin bana iş hayatında insan ilişkileri ve kendimi iyi ifade etme bakımından çok büyük katkıları oldu.

814 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Dahil olabildiği kadar fazla konuya dahil olması gerekiyor ve sürecin bir parçasından tutması kendisini geliştirmesi için yapabileceği en iyi şeydir. Çok kolay bir şekilde kitaplardan okuyarak veya eğitimlere giderek bunu destekleyebilir ama kariyerinde bir adım ileriye gitmek istiyorsa oraya odaklanarak, şirketlerin yapılarına ve çalışma şekillerine bakarak, mümkün olduğu kadar fazla farklı alanlarda bakış açısını genişletecek şekilde çalışarak, en sağlıklı gelişimi elde eder.

1,207 görüntülenme
·
Transkripti Göster

FMCG sektörü gerçekten hızlı bir sektör. Sürekli olarak değişimi, hızı, dönüşümü, yeni fikirleri, yeni ürünleri içinde barındırıyor ve bu kadar yeniliğin olduğu bir yerde sizin her zaman ilerleyeceğiniz ve yöneleceğiniz alanlar oluyor. Bu da beni oldukça cezp ediyor.

280 görüntülenme
·
Transkripti Göster

PepsiCo; birlikte çalışmayı seven insanlara göredir. Kararların birlikte alındığı ve birlikte plan yapıldığı bir şirket olduğu için burada çalışacak kişilerin; ekip çalışmasına çok yatkın olması, inisiyatif ve sorumluluk alabilmesi, ufkunun dışına çıkıp bakabilen ve sınırlarının dışına çıkabilen biri olması gerekiyor.