Volkswagen

3 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
608 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Departmanı’nın altında bir müdürlük yok. Binek araç özelinde Satış’a bakan Perakende Satışlar ve Filo Satışlar olarak iki grup var. Ben Perakende Satışlar’da yetkili satıcıların satış organizasyonundan sorumluyum. Filo Satışlar’dan sorumlu arkadaşlarımız da tamamen kurumsal olarak çalışıyorlar. Yanal olarak da bir Pazarlama Müdürü arkadaşımız var.

431 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto’da çalışmak istediğime üniversitedeyken karar verdim. Bölüm başkanı olan hocam nerelerde çalışmak istediğimi sorduğunda Doğuş Oto’da çalışmak istediğimi söylemiştim. Hedeflerimde de Satış alanında ilerlemek vardı.

270 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Volkswagen’in pek çok markaya göre iletişim stratejisi çok farklı. Volkswagen binek araç olarak son 5 yıldır otomotiv sektöründe en sevilen markayız. Ürünlerimizin teknolojik olarak ne kadar güçlü olduğunu herkes biliyor ama kurduğumuz iletişim dili o kadar duygusal ve kişiye özel ki, sağlam ürün ve kullanılan bu dil bir araya geldiği zaman bu sonucu getiriyor. Volkswagen son 2 yıldır Türkiye’de bir numaralı marka olarak kendisini pozisyonlamaya devam ediyor.

223 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Mezun olup Ankara’ya dönüş yapmıştım. Bankaların müfettişlik sınavlarına hazırlanıyordum ve ne yapmak istediğim konusunda arayış içerisindeydim. Bu sırada Doğuş Oto’da çalışan bir tanıdığım Satış alanına personel arandığını ve başvuru yapmamın iyi olacağını söyledi, ben de başvurdum. Uzun mülakatlar ve sınavlar sonrasında işe alındım. 14 yıldır işimi severek çalışmaya devam ediyorum.