Cevaplar 15

Yükleniyor...
774 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Garanti Talent Camp'e bankacılık sektörüyle ilgilenen, bilgi edinmek isteyen, oradaki oyun ve etkinliklerle kendi geliştirmek isteyen, 3. ve 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri başvurabilirler. Herhangi bir bölüm kısıtlaması olmadığı için her bölümden başvurular kabul edilebiliyor.

669 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Garantili Kariyer sitesinden başvurabilirsiniz. Bana Talent Camp’in çok eğlenceli ve keyifli olduğunu oraya geçen sene giden bir arkadaşım söylemişti. Ben de onun vasıtasıyla başvurdum ve ardından bana videolu sorular gönderildi. Yetkinliklerimizi ve özelliklerimizi ölçen bu sorulara cevap verdim. Daha sonra Garanti’nin İnsan Kaynakları çalışanlarıyla kısa bir online mülakat deneyimi yaşadım ve kabul aldıktan sonra Talent Camp’e katıldım

392 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Gün içinde Garanti çalışanlarıyla sürekli beraber oluyorsunuz. Yemekleri üst düzey çalışanlarla yiyerek onlarla görüşlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Bunun dışında size verilen Koçlarla da deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Böylece onların MT’lik süreçlerinin nasıl ilerlediğini görebiliyorsunuz.

1,309 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Talent Camp'in içeriğinde genel olarak sizin nasıl bir insan olduğunuzu belli eden oyunlar ve vaka çözümleri oluyor. Bu vaka çözümlerini çok teknik olmadığı için rahatlıkla çözebiliyorsunuz ama yaratıcılığınızı kullanmanız gerekiyor. Bunun dışında bankada hangi departmanın ne iş yaptığı anlatılıyor. Böylece bankayla ilgili daha çok bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca çoğu departmandan insanlarla tanışabiliyorsunuz. Size iki senelik MT olan Koçlar veriyorlar, onlarla da tecrübelerinizi paylaşabiliyorsunuz.

1,975 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Talent Camp; Garanti Bankası’nın üniversite öğrencileriyle tanışmak ve onları doğal ortamlarında değerlendirmek için düzenlediği üç gün süren bir etkinliktir. Burada çeşitli oyunlar, vakalar, etkinlikler, karaoke geceleri ve yemekler oluyor. Bu süre boyunca Garanti’nin çalışanlarıyla tanışarak onlara soru sorabiliyorsunuz. Gayet eğlenceli ve keyifli bir etkinlik oluyor.