Cevaplar 13

Yükleniyor...
1,408 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Part Time Yöneticilik Programı sonrasında tekrar değerlendirmelere alınıp genel müdürlükte 1 hafta eğitime tabi tutulduk. Bizden hem süreç geliştirme hem de mağazacılık sektörüyle alakalı sunum yapmamızı istediler ve bunun sonucunda bir sunum gerçekleştirdik. Bu sunum doğrultusunda görev alacağımız mağazalar belirlendi ve full time yönetici olarak görevimize başladık.

690 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öğrenciyken çalışma programı tamamen okula göre belirleniyor. Benim son sınıfta iki gün dersim vardı. İki gün okula gidiyordum, geri kalan saatlerde de haftalık 32 saati tamamlamaya çalışıyordum. Müdür ve müdür yardımcılarımızla vardiyayı ayarlayarak saat planımızı yapıyorduk. Migros’ta öncelik okul olduğu için bu konuda çok yardımcı oluyorlar ve okulumuzu bitirmemiz konusunda bizi teşvik ediyorlar. Sınavlara kolayca gitme ve çalışma saatlerini ders saatlerimize göre ayarlama imkanı veriyorlar.

669 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Part Time Yöneticilik Programına üniversitelerin herhangi bir bölümünden katılabilirsiniz. Genelde böyle programlara başvurmak için İşletme veya İktisat gibi alanlarda okunması gerektiği düşünülüyor ama ben bir mühendislik öğrencisi olarak bu programa başvurdum. Bu program işin satış ayağını öğrenme fırsatı veriyor ve bu kısmı yaşayarak, deneyimleyerek, aldığınız kararların sonuçları görebiliyorsunuz.

2,172 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Part Time Yöneticilik Programı’na internet üzerinden Migros Kariyer’de CV oluşturarak başvurdum ve görüşmelere çağrıldım. Ardından yazılı ve sözlü sınavlar, birebir mülakatlar ve grup mülakatları yapıldı. Bunlardan başarılı olduktan sonra bizi mağazalarda görevlendirdiler. Programa başvuru şartı üniversite son sınıf öğrencisi ve mezuniyet durumunda olmaktır. Bu programda bize staj imkanı ve mesleki anlamda gelişim sağlıyorlar.

316 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Perakende sektörünün çok dinamik, canlı, hareketli ve gelişime açık bir sektör olması beni çok tatmin ediyor. Ben bu programa öğrenciyken dahil olduğum için bu duruma zaman içinde zorlanmadan adapte oldum. Migros’ta departmanlar arası ve iç geçiş sistemlerinin olduğunu öğrendim. Emeğimizin karşılığını alıp gelişimimizi gördükten sonra, Migros’unda bizi bu konuda desteklediğini görmek beni motive eden unsurların başındaydı çünkü emeğinizin karşılığını yükselerek alabileceğinizi bildiğiniz zaman işinize daha sıkı sarılıyorsunuz.