Cevaplar 22

Yükleniyor...

Şimdi bu soruya neler yok ki diye bir cevap versem yeridir! Sosyal imkan anlamında gerçekten seçici davranmanızı ve enerjinizi güzel bir şekilde kanalize etme anlamında efor sarf etmelerini gerektirecek sayıda fazla. Bunu sağlayan ilk yer kulüpler birçok spor dalından tutun, dansa, müziğe, kariyere hemen hemen her alanda öğrencilerin ilgileri doğrultusunda kulüp veya topluluk bulunuyor bunun dışında sinemayla ilgilenen öğrenciler için Mithat Alam Film Merkezi, Sinebu (her ay yeni filmlerin gösterimde olduğu okul öğrencilerine sadece 4 TL olan sinema salonumuz) var. Bunların yanı sıra okulun konumunun çok merkezi olması da sosyal imkanlarını genişleten bir unsur, okuldaki etkinlikler konferanslar sempozyumlar konserlerden vakit bulursanız dışarıdaki aktivitelere de kolaylıkla ulaşım sağlayarak gidebilirsiniz!

676 görüntülenme

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulubu

449 görüntülenme

Öğrenmeyi okumayı araştırmayı sevenlere göre! Kendiniz gibi olun yeter, ama okumayı sevmeniz çok önemli çünkü bol bol makale okuyacaksınız

2,656 görüntülenme
1

Harvard College in Asia Program(HCAP) 2003 yılında başlayan, Asya ve Amerika’da farklı kültürlerden geleceğin liderlerini ve kariyer anlamında başarılı olacak öğrencileri bir araya getiren bir programdır. Kulupte olduğum süre boyunca çok fazla ismini duymadım, bu tarz programlara katılmak için kulupte iyi konumlarda olmanız gerektiğini düşünüyorum.

456 görüntülenme