Satış Kategori

7 soruya 9 cevap verildi.

Cevaplar 9

Yükleniyor...
695 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Mağaza ziyaretlerinde olması gereken metrekareleri en verimli ve karlı şekilde çalıştırmaya çalışıyoruz. Bizim sistematik bir altyapımız, mağazanın da kendi gerçeklikleri var. Sistematik altyapının verdiği verilerle mağazanın gerçek hayattaki yaşanmışlıklarını çakıştırıyoruz.

506 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bu pozisyonun görev ve sorumlulukları çok değişken ve çok yönlü diyebilirim. Günden güne değişen çok çeşitli konularımız oluyor. Örneğin; reklamda çıkan bir kampanyadan bir trikonun hangi mağazada eksik olduğuna ya da bir mağazada kaç metrekarede olacağına kadar çok geniş çaplı konularımız var. Kısacası bu pozisyonun temel amacı; üstlenilen kategorilerin satışını arttırmak ve hızlandırmak için kurgulanan uygulama ve kampanyalardır. Tabii ki bunları yaparken diğer departmanlarla çok kolektif bir şekilde çalışıyoruz. Bir kategorinin satışını hızlandırmak için kampanya ve uygulamalar yapıyoruz.

417 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikli görevimiz; mağazadaki satış alanlarının verimliliğini ve karlılığını maksimum seviyeye çıkarmaktır. Gerekli dataları sahadan topladıktan sonra yazılım ve sistematik verilere dayalı en verimli ve optimum kategori dağılımını yapıyoruz. Ardından bunu hayata geçirmek için mağazanın satışa dayalı tüm dinamiklerini de hesaba katmaya çalışıyoruz ve bunu sahada gerçekleştiriyoruz. Departmanımızın kuruluş amaçlarından birisi de; şirket içi, saha ve merkez arasındaki komünikasyonu sağlamaktır.

338 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kategori Ekibinde olmak sizi son müşteriye ulaşan tüm süreçlerin içine sokuyor. Bu sebeple şirket içinde farklı yetkinliklere sahip oluyorsunuz. Birçok departmanla yakın çalıştığınız için işleyiş süreçlerine dahil olup perakende dünyasında olup biten birçok konu hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

311 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Başta direktörümüz olmak üzere 5 kişilik bir ekibiz. Satış Departmanı’na bağlı olarak Genel Müdür Yardımcısı’na raporluyoruz. Ekibimizde iki ana kadın markası, erkek, çocuk ve aksesuar kategorileri için ayrı ayrı sorumluluk alanlarımız var.