Cevaplar 4

Yükleniyor...
12,110 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G’de 10 senedir kadın Satışçı olarak çalışıyorum. P&G’de çalışırken kendimi iyi ve güvende hissediyorum. Biz üniversite öğrencilerine de destek veriyoruz ve bunun için Future Female Leaders adında bir projemiz var. 40 başarılı kız öğrenciyi firmaya alarak 2 günlük yoğun ve özel programda onlara satış dünyasında bir kadının neler yaptığını, kariyer fırsatlarının ne olduğunu anlatarak güzel eğitimler veriyoruz. Buradaki liderlik takımıyla tanışma ve sohbet etme fırsatı yaratıyoruz. Başvurularımız 27 Kasım’da, etkinliğimiz de 25-26 Ocak’ta başlıyor. Hepinizi bekliyoruz.

5,724 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Future Female Leaders’tan sonra ya da vaka analizleri sırasında bizim nasıl davrandığımız, sorunları nasıl ele aldığımız yetkili kişiler tarafından gözleniyor. Bunu geçmemiz durumunda ilk mülakat aşamasını geçmiş oluyoruz. Bundan sonraki süreç bu mülakat sürecinden sonraymış gibi ilerliyor, ikinci mülakata girmişiz gibi oluyor.

4,240 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hi, my name is Işıl Sarı. I'm the Oral Care Health Care Market Strategy and Planning Category Group Manager for Procter & Gamble Turkey. I've been in the company for almost 10 years now. I'm also working mom and I feel confident about being a female leader in P&G Sales. I really recommend you to apply for the Future Female Leaders event that we are kicking off this year. Our objective is to provide the unique opportunity for ladies like you to really experience what P&G Sales can offer to you as a woman to have a successful career and network with our Leadership Team. Come and join us at the Future Female Leaders event, apply now!

1,602 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Future Female Leaders, P&G’nin kadınları iş hayatında daha aktif görmeyi amaçladığı bir program. Özellikle Satış Departmanı’nda insanların ne yaptığını, nasıl çalıştığını ve Pazarlama’dan farkını görmek için yapılıyor. Çoğumuzun kafasında üniversiteden yeni mezun insanlar olarak “Pazarlama ve Satış arasındaki fark nedir?” sorusu hep vardır. Burada onu vaka analizleriyle, saha ziyaretleriyle çok aktif olarak görebiliyorsunuz. Ben Future Female Leaders’inilk mezunlarındanım. Bu sene tekrar bir program yapmayı planlıyoruz.

Programın 1. gününde biz 40 kadın öğrenci olarak bir araya gelerek Satış’ın ne olduğuyla ilgili bilgileri üst düzey yöneticilerimizden öğrendik. Hatta gerçek hayatta müşterilerle satışın nasıl olduğuyla ilgili bir tiyatro seyrettik. Sahaya inerek müşterilere gittik. Mağazaları gezerek oralarda nelere bakılacağını gördük. 2. gün bununla ilgili bir vaka analizi yaptık ve bu vaka analizini karşımızdaki üst düzey yöneticilerimize onlar bir Satın Almacı’ymış gibi sunduk. Böylece gerçek bir satın alma performansı gerçekleştirmiş olduk, süreç böyle devam etti.