Cevaplar 12

Yükleniyor...
5,229 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşletme bölümü Türkiye’de isteyerek tercih edilmeyen ve çok fazla mezunu olan bir bölüm. Bence herkes istediği bölümü zevkle okumalı. Bu sebeple benim tüm tercihlerim İşletme bölümüyle ilgiliydi ve özellikle özel sektörde kariyer hedefim vardı. İşletme bölümü; Finans’tan Muhasebe’ye, Hukuk’tan İstatistik’e kadar çok geniş bir ders yelpazesine sahip. Bu sayede de özel sektörde kariyer hedefleyenler için iyi bir lisans programı olduğunu düşünüyorum fakat isteyerek ve severek yapılmalı yoksa dersler eziyet olabilir.

710 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış; inanılmaz keyifli, dinamik ve bir o kadar da zor bir departman. Özellikle yeni başlayan insanlar için ciddi fırsatların yakalandığına inanıyorum çünkü savaşı sahada ya kaybediyor ya da kazanıyorsunuz. Dolayısıyla her şeye dokunabildiğiniz ve her şeyden bir şeyler elde edebildiğiniz bir mutfak diyebilirim.

399 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH Blog; beyaz eşya tüketicilerine yönelik olan, iş hayatındaki herkesin girip baktığı, yaklaşık 5 buçuk milyon insanın tıkladığı bir platformdur. Bu platformu 25 kişilik enerji dolu bir aile yönetiyor. Ben BSH Blog’la stajyerken tanıştım. Bence en güzel yanlarından birisi; BSH Türkiye’nin CEO’su Bay Klein ile aynı blogta yazı yazabilmenizdir. Aynı zamanda BSH Blog’ta, gün içerisinden sosyal hayata ve sektöre kadar olan birçok geniş bir yelpazede herkesin yazı yazabileceği bir ortam var.

485 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH Türkiye, 2015 yılında yeni bir organizasyon yapısına geçti ve 89 ülkeden sorumlu bir merkez haline geldi. Bünyemizde 13 marka var ve bu markalardan 4 tanesi Türkiye’de görev alıyor. Bir markada veya bir bölgede çalışırken 89 ayrı ülkeyle ve 13 markayla çalışmak; bambaşka kültürlere ve yepyeni heyecanlara fırsat yaratıyor.

672 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH çok kültürlü bir Alman şirketi ve burada insanlar bir arada çalışıyor. FMCG sektörü gibi çok dinamik ve çok hızlı rotasyonlar yok ve güvende hissettiğiniz bir aile ortamı var. Ben işe başladığım ilk hafta satış motivasyon toplantısı yapılmıştı. Bir anda profesyonel hayata geçiş yaptım derken, Bölge Müdürüm ile birlikte Rafting yaparken buldum kendimi. Dolayısıyla bir amaç uğruna hep birlikte hareket edilen, sıcak bir ortam var. Bunun dışında işe başladıktan 1 ay sonra Happy Hour yapıldı. Bir Alman şirketi gibi çok disiplinli ve sert olmak yerine çok daha keyifli, aile ortamının yaşandığı bir ortam vardı. Özellikle iş gereği çok fazla sahadayız ve buna rağmen ofis arkadaşlarımızla birlikte haftasonlarında keyifli anlar geçirebiliyoruz. BSH’da insanlar uzun süre çalışıyor. Benim 18 yıldır Baş Satış Yönetmeni olarak çalışan bir ağabeyim var. Onun tecrübesi ve yetkinlikleri bize inanılmaz şeyler katıyor. Bu seneki toplantımızda İcra Kurulu’ndaki Sayın Bay Klein’in tam 40. yılını doldurduğu bilgisi gelmişti. Bunlar bizim gibi yeni nesiller için çok ciddi rakamlar, bu da beni çok heyecanlandırıyor.