Medya ve Mecra Yönetimi Müdürü

3 soruya 3 cevap verildi.

Cevaplar 3

Yükleniyor...
660 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Geçmişte Medya Yönetimi tek taraftaydı. Siz bir iletişim yapardınız, karşılığını alamazdınız ama şu anda öyle bir sistem yok. Sosyal medyayla birlikte yaptığınız iletişimin karşılığında insanların görüşlerini ve tepkilerini aldığınız için iş daha da zorlaştı. Dolayısıyla iletişimi yaparken bunları da öngörüp planlayarak yapmak en zor yanlarından birisi.

338 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros’ta Marka İletişimi altında ekibimle birlikte Medya ve Mecra Yönetimi’ni yönetiyorum. Medya ve Mecra Yönetimi’nde Migros’un iletişim ihtiyacı olduğu noktalarda medya planlaması, stratejilerin belirlenmesi, Migros’un sahip olduğu Migros TV, mobil uygulamalar, mağaza içi kanallar gibi kanalların bütün strateji içeriklerinin oluşturulup yönetilmesi, online ve offline bütün mecraların yönetimi, içeriklerinin belirlenmesi, stratejilerinin oluşturulması, gerekli ajanslarla birlikte çalışılması benim ve ekibimin sorumluluğundadır.

275 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Mecraları ve medyayı yönetmek için iletişimde olduğumuz birçok farklı ajansımız var ve sürekli onlarla görüşüyoruz. Departman içerisinde ekip arkadaşlarımızla birlikte o günün, o haftanın ve Migroskop dönemlerinin stratejileri üzerinden gidip ajanslarla bu koordinasyon içerisinde iletişimi sürdürmeye çalışıyoruz. Bunun dışında mecralarla çalışma prensiplerimizi ve neleri daha iyi yapabileceğimizi konuşuyoruz. Bunun dışında da vakit buldukça belli başlı mecraları geliştirmek ve yenilikler katmak üzere şirket içerisinde birçok farklı departmanla toplantılar yapıyoruz.