Macrocenter Format Direktörü

Macrocenter Format Direktörü

4 soruya 3 cevap verildi.

Cevaplar 3

Filtrele:Sırala:

Macrocenter Format Direktörü olarak Migros'ta görevleriniz nelerdir? (1 Cevap)

Macrocenter Format Direktörlüğü biraz değişik bir pozisyon. Şirketin ortalamasından farklı görev ve sorumluluklar bütününe sahip. Temelde Satış ve Operasyon’un hem operasyonunu hem de stratejilerini yönetiyorum. Bunun dışında diğer başlıklarda bütün arkadaşlarımla beraber Macrocenter için strateji üretiyorum.

Macrocenter Format Direktörü olarak Migros'ta bir gününüz nasıl geçiyor? (1 Cevap)

İdeal bir günüm mağazalarda geçiyor fakat hayat her zaman ideal olamadığı için mağazalara, şubelere veya bölgelere gidemediğim günler oluyor. Zaman zaman çok fazla toplantımız oluyor ve bu toplantıları yapıp kararlarımızı alarak sahaya çıkıp arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz, aldığımız kararlar hayata geçerken bu kararların nasıl etkiler doğurduğunu gözlemlediğimiz bir gün oluyor. Arkadaşlarımızın dertlerini dinlediğimiz, aldığımız kararları ona göre gözden geçirdiğimiz bir gün oluyor.

Format Direktörü olarak birçok görevi bir arada yaparken nelere dikkat ediyorsunuz? (1 Cevap)

Bunu ceket gibi çıkarmadaki en kritik nokta şu: Size derdini anlatan bir personeliniz veya ön tarafta şikayetiyle ilgilendiğiniz bir müşteriniz sizin samimi olup olmadığınızı bilir. Dolayısıyla bu ceketleri samimiyetle ve hızlı bir şekilde giyip çıkarmak gerekiyor ve bunu yaparken dertlerle, tasalarla uğraşıp bunlara değer katma çabasında olmak gerekiyor. Zaten Macrocenter’ın mottosu da değer katmaktır. Hayata, en basit bir güne veya yağmurlu bir güne nasıl değer katabileceğimizdir.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Migros

192 soru, 354 cevap.

Kişilerin Üniversiteleri

Marmara Üniversitesi

39 soru, 248 cevap.

Kişilerin Bölümleri

İktisat Bölümü

32 soru, 147 cevap.