Cevaplar 10

Yükleniyor...
1,648 görüntülenme
·
Transkripti Göster

LEAD Management Trainee’de ön eleme sürecinden geçen adaylarımızla işe alım görüşmemizi tamamlıyoruz. Sonrasında ilgili departmanda bağlı bulunduğu yöneticisi ve İnsan Kaynakları İş Ortağı’yla görüşme süreci başlıyor. Bu arada sayısal ve sözel yetenek testi, kişilik envanteri gibi uygulamalarımız oluyor. Örneğin; Pazarlama Departmanı’na başvuran bir adayımızı Dijital Pazarlama üzerine online bir sınava daha dahil ediyoruz. Bu aşamalarda olumlu ilerleyen adaylar için vaka çalışmaları oluyor ve adaylarımızdan yaklaşık 1 saat kadar hazırlık yaparak bize sunumlar yapmalarını bekliyoruz. Süreçleri olumlu olan adaylarımız için İnsan Kaynakları Direktörü ve ilgili bölümün Genel Müdürüyle görüşmesi sürecimiz devam ediyor. Son olarak referans kontrol aşamasından sonra olumlu olan adaylar için tekli aşamasıyla ilerliyoruz.

1,110 görüntülenme
·
Transkripti Göster

LEAD Management Trainee Programı’nın açılımı, L'Oréal Entrepreneurs and Developers’dır. Bu kapsamda burada çalışacak arkadaşlarımızın ruhunu yansıtmaya çalıştık. Kariyerine, güzellik sektörüne liderlik eden bir firmada başlayarak yön vermek isteyen, girişimci olan, her zaman sorgulayan, dinamik, yeni trendleri takip eden, tutkulu olan tüm arkadaşlarla çalışmayı istiyoruz.

953 görüntülenme
·
Transkripti Göster

LEAD Management Trainee olarak aramıza katılan adaylarımızla çok uzun yıllar işbirliği yapmak temel amacımızdır. Bu kapsamda kişilerin motivasyonlarının yanı sıra, uzun süre bizimle birlikte çalışabilmeleri adına inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi olan, yeni trendleri takip edip uygulayan, her zaman sorgulayan adaylarla çalışmayı önceliklendiriyoruz.

951 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal MT mülakatlarında her mülakatta olduğu gibi sizi tanımak istiyorlar. Bunu yaparken de daha önceki deneyimlerinizi, değer verdiğiniz şeylerin neler olduğunu, hayata karşı bakış açınızın ne olduğunu sorguluyorlar.

L'Oréal’de beni asıl çeken şey; neyi yapıp yapmadığınızı değil, neyi yapabileceğinizi sormalarıydı. Bu yüzden buradaki her mülakatta size küçük vakalar veriyorlar ve onlara çözüm sunmanız bekleniyor. Bu süreçte de sizin neyi yapıp yapamayacağınız, neye hevesli ve istekli olduğunuz karşı tarafa aktarılıyor. Ayrıca kendinizi gösterebileceğiniz küçük küçük alanlar da yaratılmış oluyor çünkü hepimiz iş hayatına yeni başladığımız için neler sorulacağıyla ilgili küçük korkularımız oluyor. Dolayısıyla L'Oréal’de önemli olan; kendiniz olmanız ve neyi yapabileceğinizi göstermenizdir çünkü sonrasında başarı zaten kaçınılmaz oluyor.

804 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış, Pazarlama, Tedarik Zinciri, Finans, Dijital gibi alanlarda konumlandırılabilecek Management Trainee adaylarımızı çok uzun ve keyifli bir eğitim-gelişim planı bekliyor. Bu kapsamda aramıza katılan tüm Management Trainee’lerimiz için özelleştirilmiş oryantasyon ve rotasyon programlarımız bulunuyor. Rotasyon programlarımız Saha Ekibi’yle iç içe olabilecekleri, şirketi ve sektörü daha iyi tanıyabilecekleri bir programı kapsıyor. Yine bu eğitim programının içerisinde çeşitli geribildirim ve koçluk seansları, yurtiçinde ve yurtdışında online eğitim programları da mevcut. Kısacası kariyerine hızlı bir başlangıç yapmak isteyen adaylarımız için ideal bir program.