Cevaplar 3

İTÜ DDK iletişimde olduğu ve etkinliğinde ağırladığı şirketler açısından geniş bir sektör ağına sahip olduğundan okuldaki her bölümden öğrencileri bünyesinde barındırıyor ve öğrenciler de bu sayede hem kendi sektörlerini tanıyıp, gelişiyor hem de yeni sektörlerle tanışıp network ağını genişletebiliyor. İTÜ DDK, üniversite öğrencilerini iş hayatıyla tanıştıran etkili bir basamak olarak okulda kulüplerin arasında önemli bir yere sahip.

Bu geniş öğrenci yelpazesine sahip ekibi sayesinde öğrencilerin sosyalleşmesine de ortam sağlıyor.

163 görüntülenme

İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi için  geri sayım başladı! Bu yıl üçüncüsü  düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi 12-13 Aralık 2018 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde!

2 GÜN, 14 OTURUM, 8 SEKTÖR!

Farkındalık Zirvesi, sürekli  gelişmekte ve değişmekte olan iş dünyası hakkında daha bilinçli bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına katkı sağlamak amacıyla “Değişimin Yönetimi” temasıyla sizlerle olacak.

İki gün sürecek olan organizasyonda Denetim ve Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, İlaç, Otomotiv, Ev Aletleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve gibi sektörlerden önde gelen isimlerin tecrübelerinden faydalanarak kendi yol haritanızı oluşturabilirsiniz. İş dünyasının liderleriyle birebir iletişim kurma imkanı yakalayıp, şirketleri ve prensiplerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede PwC, KPMG,  BSH, Pfizer, Türk Telekom, Unilever, CCI, Zipcar, Cimri.com gibi şirketler sizinle olacak. Şirketlerin çeşitli departmanları hakkında üst düzey yöneticilerin sunumlarıyla bilgi sahibi olabilir ve kendi kariyerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. 

Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, etkinlik sonunda her gün en az 3 oturuma, toplamda 8 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}span.s1 {color: #dca10d}

150 görüntülenme