Cevaplar 4

Ask Women, iş hayatındaki güçlü kadınların tecrübelerini ve başarı sırlarını dinleyeceğin, kişisel gelişimden kariyere tüm sorularının cevabını bulacağın bir etkinlik. İş hayatını kadınlardan dinlemek, gelişen Türkiye'de kadınların sektörlerdeki yerine değinmek, öğrencilere birçok kariyer olanakları ve şirketlerden gelen üst düzey yöneticilerle birebir konuşabilmelerini sağlamak adına düzenleniyor. Kadın erkek demeden eşit bir toplum düzenini ön gören ve bu alanda destek veren firmalardan gelecek olan kadın yöneticiler şirketlerindeki iş olanaklarından bahsederek öğrencilerin kariyerlerinde yeni bir kapı aralamak için sizi bekliyor olacaklar!

Ask Women etkinliğinini afişinde soru işaretine rubik küp görüntüsü vermeye çalışarak kariyerini planlarken bütüne, sonuca ve en mükemmele ulaşabilmenin yolunun o kariyeri deneyimlemiş birine sormak, danışmaktan geçtiğini anlatılmak istenilmiştir. Soru işaretini çevresindeki çeşitli kadın ikonları etkinliğin sektör çeşitliliğini yansıtmaktadır.

İş dünyasında öğrenciye büyük bir kapı aralamayı amaçlayan bu etkinlikte öğrenciler 1 gün içerisinde 7 farklı sektörden firmalarla tanışıp ordaki yöneticilerin kariyer yolculuğunu, bu zamana kadar ne gibi aşamalardan geçtiğini dinleyerek başarıya giden yolda kendilerini yönlendirecekler.

KPMG ana sponsorluğunda düzenlenecek olan bu kariyer turuna, Vodafone, Allianz, PepsiCo, Mondelez, Danone, Sanofi, Eaton ve DenizBank gibi birbirinden seçkin ve sektöründe öncü ve inovatif şirketler katılım gösterecekler.