Hizmet ve Çözüm Geliştirme

Hizmet ve Çözüm Geliştirme

4 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Filtrele:Sırala:

Hizmet ve Çözüm Geliştirme İcra Kurulu Üyesi olarak Arvato'da görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

Benim yönettiğim ekibin ana görevi; müşterilerimizin dijitalleşme süreçlerinde onlara yardımcı olacak çözümleri Türkiye’den veya yurt dışından sağlamak, bunları müşteriye sunmak ve kabul edilen projeleri ekiple beraber gerçekleştirmektir. Bunun dışında icra kurulu üyesi olduğum için şirketin genel gidişatıyla, bütçeyle, fourcast’le alakalı farklı sorumluluklarım da var.

Arvato Hizmet ve Çözüm Geliştirme Ekibi olarak nasıl adaylar arıyorsunuz? (1 Cevap)

Hizmet ve Çözüm Geliştirme Ekibi olarak adayların teknolojiye yakın olması, teknolojiyi iyi kullanması, sosyal medyada aktif olması ve motivasyonlarının yüksek olmasını bekliyoruz. Kendi başlarına karar verebilmeleri gerekiyor çünkü ben karar vermek zorunda değilim. Ekibin karar vermesi ve bu kararı verirken gerekiyorsa bana başvurması benim en çok istediğim şeylerden bir tanesidir. Bu yüzden kendi kendilerine yetebilmeleri ve kendilerini motive edebilmeleri gerekiyor.

Hizmet ve Çözüm Geliştirme İcra Kurulu Üyesi olarak Arvato'da bir gününüz nasıl geçiyor? (1 Cevap)

Günümün çoğunu dışarıda geçiriyorum. İlk olarak devam eden projelerle alakalı gidişatı kontrol etmek için ekiple beraber dışarıda olabiliyorum. Bunun dışında müşterilerin dijitalleşme süreçlerinde sunumlar gerçekleştirmek, onlara çözümlerimizi tanıtmak, bu çözümlerin kendilerine sunacağı iş faydalarını ortaya çıkaracak olan return of investment çalışmalarını yapmak, teklif hazırlamak ve takip etmek üzere Satış Ekibiyle beraber çalışıyoruz.

Arvato Hizmet ve Çözüm Geliştirme Ekibi'nin yapısını anlatır mısınız? (1 Cevap)

Hizmet ve Çözüm Geliştirme Bölümü’nün altında her çözüm için bir müdürlük var. Bu müdürlüklerin altında da Specialist kadrolarımız var. Specialist kadrolarımızla müşterilerimize çözümlerimizi kuruyoruz ve Operasyon Ekibi ile beraber onların operasyonlarını yapmaya devam ediyoruz.