Cevaplar 13

Yükleniyor...
1,767 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kapılarımız tüm üniversitelere ve tüm bölümlere açık. P&G’de bölüme, not ortalamasına ya da üniversiteye bakma gibi bir kriterimiz bulunmuyor. Bu yüzden tüm üniversitelerden arkadaşlarımızı bekliyoruz.

1,298 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çok rahat ve gençliğe yönelik, kampus gibi bir ofis ortamımız var. Kimsenin kendine ait bir masası yok. O gün nerede çalışma ihtiyacımız varsa orada çalışıyoruz. Ortak çalışma alanları, toplantı odaları, sessiz alanlar, kütüphane, kafeterya gibi her türlü alanı değerlendiriyoruz. Kılık kıyafet olarak rahat giyinebiliyoruz, kot pantolon ve spor ayakkabı bizim için sorun olmuyor. Tabii ki müşteriye gidileceği zaman veya çok önemli bir iş olduğunda daha derli toplu gelmeye dikkat ediyoruz. Bunun dışında kimseye Bey ya da Hanım diye hitap etmiyoruz. Olabildiğince minimum hiyerarşide ve saygı çerçevesinde ilişkilerimizi ilerletiyoruz.

1,453 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İnsan Kaynakları’nda birçok farklı departmandan mezun olan arkadaşımız çalışabilir. Ben Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi mezunuyum ama P&G’deberaber çalıştığım arkadaşlarımdan Psikoloji mezunu olan, Mühendislik veya Finans geçmişi olan var. Birçok farklı alandan mezun çalışabiliyor.

1,529 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G’de yetkinlik bazlı mülakatlar yapılıyor. Adayları daha yakından tanımaya, onların deneyimlerini dinlemeye yönelik mülakat sorularımız var. Örneğin; adaylarımızdan bazen liderlik yaptıkları bir örneği anlatmalarını isteyebiliyoruz.

4,400 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öğrencilik hayatım boyunca birçok farklı şeyi denedim. Devlette staj yapmaktan, bakanlıklarda çalışmaktan özel sektör ve akademik kariyere kadar birçok farklı alanları denedikten sonra bana uygun olan ve kalbimin attığı yerin özel sektör olduğuna karar verdim.