13.KARİYER GÜNLERİ

"Yeni Dünyada Yerinizi Alın" sloganıyla düzenlenecek 13.Kariyer Günleri'ne katılarak siz de kariyerinizin yeni dünyasıyla buluşun!

Cevaplar 5

Topluluğun en büyük organizasyonlarından birisi olan Kariyer Günleri; katılımcılarını önemli şirketlerle ve kariyer basamaklarını büyük bir başarıyla çıkmış kişilerle buluşturup, onları gelecekteki iş hayatları hakkında bilgi sahibi yapmayı ve büyük firmaları yakından tanımalarını sağlayarak kariyerlerine katkıda bulunmayı hedefler.

337 görüntülenme

Karşılama, konuşmacılar, ikramlar, yapılan hazırlıklar ve özellikle de topluluk üyelerinin iyi bir şekilde organize olması ve misafirlerle ilgelenmesi gerçekten çok iyi. Etkinlik gerçekten verimli, yararlanabileceğimiz bir şekilde geçiyor. Bizimle özel olarak ilgilenen Beyza Taşarada teşekkür ediyorum.

Değerli konuşmacıların bilgilerinden edinebilme fırsatı verildiği için çok mutluyuz çok güzel geçiyor GAZİ ENT e çok teşekkür ediyoruz.

Kariyer Günleri için çok çalıştık, çok emek harcadık. Sonucunda emeklerin karşılığını görmek paha biçilemez bir mutluluk. Katılımcıların, konuşmacıların, tüm misafirlerin memnun kalması, olumlu geri dönüşler ve müthiş bir katılım vardı. Hepsinden öte 3.kere Kariyer Günlerine katılmış biri olarak söyleyebilirim ki her sene kendime katacak bir şeyler bulmak çok güzel. Bir kere daha öğrendim, bir kere daha büyüdüm. Etkinlikte  emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma, destek veren tüm firmalara ve 2 gün boyunca bir an bile bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara içten teşekkür, sevgi ve saygılarımla.. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere, GaziENT ile kalın ?