Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu

13.KARİYER GÜNLERİ

"Yeni Dünyada Yerinizi Alın" sloganıyla düzenlenecek 13.Kariyer Günleri'ne katılarak siz de kariyerinizin yeni dünyasıyla buluşun!

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu Kariyer Günleri nedir? (1 Cevap)

Topluluğun en büyük organizasyonlarından birisi olan Kariyer Günleri; katılımcılarını önemli şirketlerle ve kariyer basamaklarını büyük bir başarıyla çıkmış kişilerle buluşturup, onları gelecekteki iş hayatları hakkında bilgi sahibi yapmayı ve büyük firmaları yakından tanımalarını sağlayarak kariyerlerine katkıda bulunmayı hedefler.

13.Kariyer Günleri senin için nasıl geçiyor? (4 Cevap)

Değerli konuşmacıların bilgilerinden edinebilme fırsatı verildiği için çok mutluyuz çok güzel geçiyor GAZİ ENT e çok teşekkür ediyoruz.

13.Kariyer Günleri senin için nasıl geçiyor? (4 Cevap)

Karşılama, konuşmacılar, ikramlar, yapılan hazırlıklar ve özellikle de topluluk üyelerinin iyi bir şekilde organize olması ve misafirlerle ilgelenmesi gerçekten çok iyi. Etkinlik gerçekten verimli, yararlanabileceğimiz bir şekilde geçiyor. Bizimle özel olarak ilgilenen Beyza Taşarada teşekkür ediyorum.

13.Kariyer Günleri senin için nasıl geçiyor? (4 Cevap)

Kariyer Günleri için çok çalıştık, çok emek harcadık. Sonucunda emeklerin karşılığını görmek paha biçilemez bir mutluluk. Katılımcıların, konuşmacıların, tüm misafirlerin memnun kalması, olumlu geri dönüşler ve müthiş bir katılım vardı. Hepsinden öte 3.kere Kariyer Günlerine katılmış biri olarak söyleyebilirim ki her sene kendime katacak bir şeyler bulmak çok güzel. Bir kere daha öğrendim, bir kere daha büyüdüm. Etkinlikte  emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma, destek veren tüm firmalara ve 2 gün boyunca bir an bile bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara içten teşekkür, sevgi ve saygılarımla.. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere, GaziENT ile kalın 🤗  

Etkinlik Bilgileri

Ankara

Son Başvuru Tarihi: 11.12.2018
Etkinlik Tarihi: 11.12.2018
Adres: Maltepe Mahallesi, Eti Mh. , Yükseliş Sokak , No:5 , Ankara