Cevaplar 45

Filtrele:Sırala:

Halime Öztürk sordu.

Okusun Da Büyüsün nasıl bir etkinliktir? (1 Cevap)

Geçtiğimiz yıl 7.si gerçekleşen, tamamen vicdan müessesi üzerinden yürüyen ve en büyük organizasyonlarımızdan biri olan Okusun da Büyüsün; her yıl ihtiyacı olan bir köy okuluna baştan aşağı yapılan veya onarılan bir kütüphane üzerine. Sene başı belirlenen ve yıl içinde sık sık ziyaret edilen okulumuza yapılacak kütüphanemizde işe kitap bağışlarını toplamakla başlanır. Her yıl Nisan sonu Mayıs başı yapılan ve iki gün süren açılışımızda ilk gün kütüphanede son düzenlemeler yapılıp kitaplar yerleştirilirken okulun bahçesinde de balonlar, rengarenk yüz boyaları ve palyaçolarla beraber tüm ekibimiz,etkinliğe katılan tüm gönüllüler ve çocuklar şenlikte olur. Şenliğe devam edilen ikinci günün ardından açılış gerçekleşir ve parkesi,perdesi,kitaplıkları dahil her şeyiyle büyük bir yardımlaşma sonucu ortaya çıkan kütüphane çocukların kullanımına açılır.

Halime Öztürk sordu.

Bu yıl kütüphane hangi okula açılacak? (1 Cevap)

Okusun Da Büyüsün projemizle 8.Köy Okulu kütüphanemizi Çubuk Şehit Piyade Üsteğmen Muharrem Kaleli İlkokulu’nda açıyoruz. 

Halime Öztürk sordu.

Kütüphaneye ne tür kitaplar bağışlayabiliriz? (1 Cevap)

Kütüphanemiz ilkokula açılacağı için o yaş aralıklarına uygun kitapları veya çeşitli zeka oyunlarını bağışlayabilirsiniz.

BEYZA TAŞAR sordu.

Okusun da Büyüsün projesi için nasıl kitap bağışlayabilim? (1 Cevap)

Etkinlik bilgisinde yer alan adrese kargolayarak bağışlayabilirsiniz. Başvuru linkinin yönlendirdiği Instagram sayfasına mesaj atarak diğer tüm merak ettiklerinizi sorabilir ayrıyeten iletişim bilgisi alabilirsiniz.