Cevaplar 40

Filtrele:Sırala:

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu etkinlikleri nelerdir? (3 Cevap)

Dönem içerisinde birçok etkinlik ve birçok organizasyon düzenlemekteyiz . Topluluğumuzun en büyük 3 etkinliğinden bahsedecek olursam ;•Kariyer Günleri : 2 Gün boyunca sektörde ismini duyurmuş konuşmacıların geldiği bize kariyer yolculuklarını , bu yolculukta hangi zorluklarla karşılaştıklarını ve belki de en önemlisi bu sorunlarla nasıl başa geldiklerini anlatıyor . Etkinlik her günün sonunda sosyal oturumla sonlanıyor ve bu geçen 2 gün boyunca biz öğrenciler hem aydınlanmış hem de eğlenmiş oluyoruz.•Verimlilik Günleri : Etkinliğimiz duruma göre 2 ya da 3 gün boyunca sürüyor . Belli bir spesifik konu üzerinde o konudaki uzman insanlar gelip bizi o konuda engin bir şekilde bilgilendirerek ve tecrübelendirerek hayata daha inovatif bakmamızı sağlıyorlar. Aynı Kariyer Günlerinde olduğu gibi Verimlilik Günlerinde de sosyal oturumumuz bulunuyor ve hem bilgilenip hem de eğleniyoruz.•Okusun Da Büyüsün : Topluluğumuzun en vicdani etkinliği olarak saydığımız ve bizim için çok fazla anlam içeren etkinliğimizdir. 2 gün boyunca durumu olmayan bir köy okulunu analiz edip o okula sıfırdan bir kütüphane inşaa ediyoruz veya var olan kütüphaneyi yeniliyoruz . Parkesinden perdesine , masasından kitaplığına , kitabından boyasına kadar topluluk olarak yapıyoruz . Aynı zamanda okulda şenlik yapıyoruz . Bir kısmımız dışarda çocuklarla oyunlar oynarken bir kısmımız da içeride kütüphanenin son halini hazırlıyor . Ve 2. Günün sonunda kütüphanemizi büyük bir açılışla kullanıma hazır halde okulumuza teslim ediyoruz. NOT : Etkinliğimiz tüm okullardan tüm öğrencilere açıktır ve ücretsizdir.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu hangi bölümlerden öğrencilere açık? (2 Cevap)

Gazi Endüstri Topluluğu okulumuzda sadece Endüstri Mühendisliği öğrencilerine açık olup şayet Endüstri Mühendisliği bölümünden yan dal veya çift ana dal yaparsan da topluluğumuza katılabilirsin.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu size nasıl katkılar sağlıyor? (3 Cevap)

Öncelikle GaziENT bizi gelecek hayata hazırlayan ve bir nevi iş yaşantısının simülasyonunu bize sunma imkanı veren bir topluluk. Organizayon yapabilme , ekip yönetebilme , kriz yönetimi , girişkenlik , topluluk önünde konuşma becerisi , koordinasyon yeteneği gibi bireysel özellikleri bize kazandırırken aynı zamanda özgüven , samimiyet , dürüstlük ve en önemlisi mükemmel arkadaşlık ilişkisi kazanmamıza büyük oranda katkı sağlıyor.

GaziENT'te kulüp üyesi olarak kulüpteki görevleriniz nelerdir? (5 Cevap)

Ben tanıtımdan sorumlu idari kurul üyesiyim.Topluluğun elektronik ortamdaki tanıtımı ve e-posta aracılığı ile haberleşme işlemlerinden, sosyal paylaşım sitelerindeki topluluk hesapları vasıtasıyla, gerçekleştirilecek organizasyon ve aktivitelerin tanıtımından,tasarım ekibi tarafından tasarımı gerçekleştirilmiş görsellerin basımı ve ilanından sorumluyum.