Girişimci Akademi'18

Girişimcilik Rüzgarı bu sefer Boğaz’dan esiyor! Galatasaray Üniversitesi kapılarını Girişimci Akademi’18 için açıyor.

Cevaplar 5

 Melek Yatırımcı Ağı Galata Business Angels Genel Sekreteri Ata Uzunhasan, Youthall Kurucu Ortağı Elis Yılmaz ve son zamanların çok sevilen uygulaması Hadi Canlı Bilgi Yarışması Kurucu Ortağı Gökhan Örün Girişimci Akademi18'de bizlerle olacak. 

 

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen Girişimci Akademi etkinliği katılımcıları girişmcilikle ilgili çeşitli alanlarda bilgilendirmeyi amaçlar. İsminden de anlaşılacağı üzere eğitimsel ayağı ön planda olan bir etkinliktir. Her konuşmacı tecrübesi doğrultusunda uzman olduğu konularda katılımcılara çok değerli bilgiler sunmaktadır. Girişimciliğe ilgi duyan, girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak gören, girişimcilik dünyasını merak eden herkesin kendisine çok şey katacağına inanıyoruz. Etkinliğe katılanlar etkinlik sonunda katılım sertifikası alacaktır.

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik Kulübü, bu yıl ikinci kez gerçekleştireceği Girişimci Akademi18'i gururla sunar! ?? Galatasaray Üniversitesi kapılarını Girişimci Akademi'18 için açıyor, girişimcilik rüzgarı 31 Ekim'de yine boğazdan esiyor!

Girişimciliğe dair ne varsa, ekosistemde kim varsa Galatasaray'da bir araya geliyor! Bu unutulmaz buluşmayı kaçırmamak için aşağıdaki linkten YERİNİ HEMEN AYIRT! ✌

https://www.biletino.com/event/eventdetail/6023

☆ Etkinliğe katılım ücretsiz ve sertifikalıdır. ? Sürprizler için hazırlıklı olun! ?