Cevaplar 2

Sırala:

9 tane Satış Danışmanımız var. Dijital Satış Danışmanı ve benimle birlikte 10 kişiyiz. Showroom’a gelen müşterilerimizi, ziyaretimize gelen misafirlerimizi iyi bir şekilde ağırlamaya ve istedikleri aracı doğru şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz. Araçlar hakkında onlara bilgi veriyoruz. Eğer test sürüşüne çıkmak isterlerse yetkiliyle birlikte test sürüşüne çıkıyorlar. Randevulaşarak istedikleri araçlarla test sürüşüne çıkarmaya çalışıyoruz.


Burada ekip işi çok önemli. Herkes birbirine çok yardımcı oluyor çünkü bir bilgi akışı olduğu zaman birbirimize yardımcı olmak için iletişim kuruyoruz ve tecrübelerimizi sürekli birbirimize aktarıyoruz.

Doğuş Oto Binek Satış Temsilcileri ve ekip olarak;telefonla arayan veya buraya gelen müşterilerimizin istedikleri otomobilleonları buluşturmak için ihtiyaç analizlerini yaptığımız, isteklerinibelirlediğimiz bir süreç geçiriyoruz. Yeni bir otomobil alma heyecanınımüşterilerimizle paylaşmamız ve onları istedikleri otomobille buluşturmamız hergün bizi daha çok heyecanlandırıyor. Bizler Doğuş Oto çatısı altında hermüşterinin biricik ve onların memnuniyetinin en önemli unsur olduğunu unutmadangünümüze devam ediyoruz.