VW Binek Satış Yetkilisi

5 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
2,176 görüntülenme
·
Transkripti Göster

9 tane Satış Danışmanımız var. Dijital Satış Danışmanı ve benimle birlikte 10 kişiyiz. Showroom’a gelen müşterilerimizi, ziyaretimize gelen misafirlerimizi iyi bir şekilde ağırlamaya ve istedikleri aracı doğru şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz. Araçlar hakkında onlara bilgi veriyoruz. Eğer test sürüşüne çıkmak isterlerse yetkiliyle birlikte test sürüşüne çıkıyorlar. Randevulaşarak istedikleri araçlarla test sürüşüne çıkarmaya çalışıyoruz.

Burada ekip işi çok önemli. Herkes birbirine çok yardımcı oluyor çünkü bir bilgi akışı olduğu zaman birbirimize yardımcı olmak için iletişim kuruyoruz ve tecrübelerimizi sürekli birbirimize aktarıyoruz.

393 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Yetkilisi; bağlı bulunduğu markanın yıllık satış hedefleri, araç başı karlılık, müşteri memnuniyeti gibi KPI’larını takip ederek bunlarla ilgili gelişim alanlarını belirler. Departmanda bulunan personelin performans takiplerini yaparak onları aylık hedeflerini gerçekleştirmeleri için motive eder. Distribütörle ve diğer bayilerle ilişkileri yöneterek şirket içinde kilit noktada yer alır.

372 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto Binek Satış Temsilcileri ve ekip olarak; telefonla arayan veya buraya gelen müşterilerimizin istedikleri otomobille onları buluşturmak için ihtiyaç analizlerini yaptığımız, isteklerini belirlediğimiz bir süreç geçiriyoruz. Yeni bir otomobil alma heyecanını müşterilerimizle paylaşmamız ve onları istedikleri otomobille buluşturmamız her gün bizi daha çok heyecanlandırıyor. Bizler Doğuş Oto çatısı altında her müşterinin biricik ve onların memnuniyetinin en önemli unsur olduğunu unutmadan günümüze devam ediyoruz.

165 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sabahları ekip arkadaşlarımızla birlikte kısa toplantılar yaparak bir gün öncesini değerlendiriyoruz. Showroom’da yaşanan müşteri deneyimlerini, günün nasıl geçtiğini ve hangi konularda aksiyon almamız gerektiğini belirliyoruz. Sonrasında yaşayacağımız günün değerlendirmesi yaparak hedefimizin ne olduğunu, aylık hedeflerimizin neresinde olduğumuzu belirliyoruz. Toplantı bittikten sonra günün akışına başlıyoruz. Açık ofis olduğumuz için sürekli müşteri karşılayan, müşterileri dinleyen ve satış gerçekleştirmeye çalıştığımız bir günü tamamlıyoruz. Çok yoğun, dinamik ve hareketli bir showroom yönetiyoruz.