People Make the Brand 2018

People Make the Brand İşveren Markası Konferansı, markayı inşa edenin insan olduğu fikriyle, işi insan olan her sektörden kişiye ilham vermeye devam ediyor.

Cevaplar 9

People Make The Brand, işveren markası inşa etme stratejilerinin gerçek örnekler üzerinden tartışıldığı, Universum Türkiye’nin En Çekici İşverenleri araştırma sonuçlarının uluslararası karşılaştırmalarının değerlendirildiği, iş ve insana dair yepyeni trendlerin paylaşıldığı işveren markası konferansıdır.

185 görüntülenme

People Make The Brand, 2013 yılından beri katılımcılarına işveren markası konusunda vizyonlarını genişletme fırsatı veren içerikler sunarak, onları demografik değişiklikler, küreselleşme ve bilgi işçisinin yükselişi konularında en yeni trendlerle buluşturuyor. People Make The Brand Konferansı’ndan sonra katılımcılar, kurumlarının işveren markası algılarını daha profesyonel yönetebilecekleri ve bilgi birikimlerini daha verimli kullanabilecekleri içgörülerle donatılmış olurlar.

132 görüntülenme

People Make The Brand’in hedef katılımcı kitlesini her sektörden profesyonel, akademisyen, araştırmacı ve girişimci oluşturuyor.

People Make The Brand 2018’in teması kültür. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı konferansta, organizasyonel kültür ve işveren markasındaki konumlandırılması irdelenecek.

Açılış konuşmasında, Evrim Kuran, etkili bir işveren markası için kültürün neden stratejiden önce geldiğine dikkat çekecek. Garanti Bankası yolculuklarına anlam katan değerleri ve Garanti kültürünü Derya Özet Yalgı, Feryal Kalafatoğlu ve Kerem Abuç paylaşacak. Claudia Tattaneli ise, dünya genelinde kültürün yeni neslin tercihlerini nasıl belirlediğini Stratejik Danışma Kurulu Başkanı olduğu Universum’un uluslararası araştırma bulgularıyla irdeleyecek. Abdi İbrahim CEO’su Dr. Süha Taşpolatoğlu ise, Abdi İbrahim’in cesur kültürü, hayatı iyileştiren çalışma kodları ve ilaç sektöründe yenilikçi işveren markası yaklaşımları hakkında Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve aynı zamanda People Make The Brand 2018’in Master of Ceremony görevini üstlenen Serdar Turan ile söyleşecek. Akan Abdula ise konuşmasında algoritmalar çağında kültürü ele alacak. Adel Genel Müdürü Evrim Hizaler, liderlik ettiği Adel kültürünün iş yapış biçimi üzerindeki etkilerini katılımcılarla paylaşacak. Evrim Kuran ile yapacağı söyleşide Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Türkiye’nin kuşaktan kuşağa kültürel dönüşümünü ve her gün daha büyük bir ivmeyle hayatımıza giren teknolojiyi getirdikleri ve götürdükleriyle anlatacak. Dr. Kerem Dündar, kültür değişimini yeni bir amaç olarak tanımlamayı ya da stratejiyi kavram olarak yeniden tanımlamayı beyin dostu bir şirket olarak nasıl başaracağımızı konuşacak. Universum Strateji Global Başkanı Richard Mosley, organizasyonların genel işleyişinde kurumsal değerlerinizle nasıl fark yaratabileceğinizi anlatacak. Marka ve kültür stratejisti ve aynı zamanda The Tap In Team kurucusu Erin Willet ise otantik, duygusal olarak yol gösterici liderlerin cesur dayanıklılık ve inovasyon kültürlerini nasıl inşa ettiklerini paylaşacak. Gazeteci ve trend avcısı Serdar Kuzuloğlu ise konuşmasında dijital dönüşüm süreçlerinde teknolojinin felsefesini masaya yatıracak.