Oral Care Consultant / Ağız Sağlığı Danışmanı

Colgate Palmolive'in global dünyasına Ağız Sağlığı Danışmanı olarak adım atmak ister misin?

Cevaplar 3

585 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hem insana hem de çalışanlarına oldukça değer vermesi beni motive ediyor. Yaptığımız iş; insanların hayatlarına ufacık da olsa bir katkıda bulunacak ürünlerle ilgili gelişimler yapmak ve yeni ürünler ortaya çıkarmaktır. Dolayısıyla insanların hayatlarına olumlu anlamda dokunduğumuz bir iş yapıyoruz. Bu yüzden de tatmin oluyoruz. Colgate Palmolive, çalışanlarına çok değer veriyor ve onların kişisel gelişimlerine önem vererek gerekli eğitimleri sağlıyor. Bence bir şirket için en önemlisi, oldukça başarılı bir şekilde kariyer planlamalarını yönetmesidir. Bu bağlamda hem insana hem de çalışanlarına değer verdiğini görüyorum.

263 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Beni en çok motive eden şey, Colgate’in insanlara verdiği değerdir. Her çalışanın burada çalışmaktan mutlu olduğunu hissediyorsunuz ve bu bir şekilde size yansıyor. Buradaki en büyük motivasyon kaynağı, size değer verildiğini her aşamada hissettirmeleridir. Düzenli bir şekilde geribildirim seansları yapılması sayesinde yönlendirilmeniz, kariyerinizi birlikte planlamanız ve bunu takip etmeleri Colgate’le ilgili en güzel şeylerdir.

178 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben ilk olarak Field Operations’ta uzun dönem stajyer olarak başladım. Son sınıfa geldiğimde FMCG sektöründe tecrübe edinmek istiyordum çünkü bana daha çok vizyon katacağına inanıyordum. Daha önce de banka ve üretim gibi stajlarım olmuştu. Bu yüzden ilanı gördüğümde tereddüt etmeden başvurdum.