Colgate 101 Day

Colgate 101 Day ile Colgate ailesini ve departmanlarını daha yakından tanıyıp, iş ve staj fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak ister misin? Haydi öyleyse başvur!

Cevaplar 5

425 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Colgate Palmolive; değer verme, global takım çalışması ve sürekli gelişim değerlerini işinin her yanına yansıtan ve sadece çalışanlarına değil çalışanların ailesine, bulunduğu topluma da çok değer veren bir firma. Bright Smiles, Bright Futures adında bir projemiz var ve bu proje sayesinde dünyada 800 milyondan fazla çocuğa ulaştık. Onlara erken yaşta diş fırçalama yetkinliğini kazandırmaya çalıştık. Aynı zamanda Colgate, çalışanlarının ne kadar sağlıklı yaşadığına da önem veriyor. Sürdürebilirlik konusunda çok öncü projelere imza atıyor. O nedenle Colgate'in değerleriyle tüm çalışanlar gurur duyuyor diye düşünüyorum.

598 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversiteden mezun olmadan önce, iş hayatına hazırlanmak için hep bir Management Trainee Programı’na dâhil olmak istiyordum. Aynı zamanda Colgate’te FMCG’de çalışmak istiyordum çünkü Colgate, tüm dünyada 200’den fazla ülkede ürünleri olan çok büyük bir şirket. Aynı zamanda hem çalışanlarına hem de insanlara değer veren, ürünleri sayesinde insanların daha sağlıklı olmasını sağlayan ve insanların hayatlarına keyif katan bir şirket olduğu için başvurdum.

218 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Rotasyonlar sayesinde aynı toplantıya Satış Ekibi’yle girerken, kısa bir süre sonra Pazarlama Ekibi’yle dahil oluyorsunuz ve bu size farklı bakış açıları kazandırıyor. Ayrıca sizin değerlerinizle şirketin değerlerinin aynı olması çok kıymetli. Colgate bana bunları öğretti ve ilk iş deneyimim olduğu için burada çalışanlara verilen değeri gördüm. Ayrıca bizim bakış açımızı geliştirmeye çalışarak bizi yetiştirmeleri çok kıymetli. Dolayısıyla benim gelişimim ve kariyerimle ilgili faydalı bir yıl olduğunu söyleyebilirim.

929 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Farklı ülkelere gitmek ve farklı kültürlerden insanlarla çalışmak hem çok eğlenceli hem de insana bir şeyler katan bir deneyim. Burada ister istemez Türkçe konuştuğumuz için daha kolay bir iletişim oluyor. Orada ise herkesin düşünce yapısı ve kültürü daha farklı. Oradaki pazarları görmek, yapacağımız workshoplar için hazırlanmak, oradaki arkadaşlarla tekrar bir araya gelmek ve onlarla müzakere yapmak heyecan veren bir deneyim.

436 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış alanında çalışmanın en tatmin eden yanlarından biri aldığınız kararların uygulanabilir olduğunu görmek ve sahadaki dönüşleri çok hızlı bir şekilde almaktır. Bir yandan da müşteriyi tanımak, onlarla birebir iletişim kurmak ve onları anlamak tatmin edici diğer yanlarıdır.