Cevaplar 95

Yükleniyor...

Her yıl imkanlarımız doğrultusunda birçok fabrika ve işletmeye teknik gezi düzenliyoruz. Bu gezilerimizden bazıları ASELSAN, TOYOTA, TAI, FORD, ARÇELİK, ECZACIBAŞI ARTEMA, ALP HAVACILIK'tı.

679 görüntülenme

Mühendislik ve Yönetim Akademisi ' nin kısaltılmasıdır. 2016-2017 yılında 11.cisi düzenlenecek olup üst düzey yönetici ve CEO larla öğrencileri 2 gün boyunca bir araya getirip onların tecrübelerini ve güzel anılarını , işlerin nasıl yürüdüğünü görebildiğimiz ve aynı zamanda iş dünyasından isimlerin yanı sıra çok keyifli isimlerle de bizi buluşturan her yerden her üniversiteden her bölümden öğrencileri buluşturan en büyük etkinlik.

495 görüntülenme

Dönemde dört tane olmak üzere şehiriçi ve şehirdışı geziler düzenliyoruz. 2015-2016 eğitim öğretim yılı içerisinde Eczacıbaşı, Bosch, Arçelik, Hisarlar, Efes Pilsen, Man, Pınar Süt ve Vestel fabrikalarını ziyaret ettik.

403 görüntülenme

Şehir içi ve şehir dışındaki firmalara dönemde 4 tane olmak üzere teknik gezi düzenliyoruz. Demir Döküm, Eczacıbaşı , Vestel, MAN , Bosch , Aselsan daha önce teknik gezi düzenlediğimiz firmalardan birkaçı

272 görüntülenme

DemirDöküm, Vestel, Pınar, MAN, Hisarlar, Arçelik, Efes Pilsen, Bosch, Toyota, Alp Havacılık, ASELSAN, Eczacıbaşı, Ford, Hyundai, Savronik, TEI, Coca Cola ve TAI ye teknik geziler düzenledik. Daha da düzenleyeceğiz.

254 görüntülenme